Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pánikrohammal elmenjek pszicho...

Pánikrohammal elmenjek pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Kardiológusnál már voltam. Nem talált semmit.

De annyira égőnek érzem hogy elmegyek. Az én családom ezt furcsán veszi. Főleg anya nem akarja hogy elmenjek.

Szerintetek? :/


2016. jún. 30. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el nyugodtan. A pánikroham könnyen romolhat, most még lehet 1-2 alkalom elég és helyrejössz. Nincs ebben semmi ciki.
2016. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miert nem akarja anyukad, hogy jpbb legyen neked? Pszichologushoz nem beteg emberek jarnak, hanem azok akik valamilyen nehezseggel neznek szembe es egyedul nem tudjak megoldani. A panikroham pont ilyen nehezseg. Batran keress fel egy pszichologust.
2016. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anya azt mondja,hogy nyugodjak le majd elmúlik. Ne gondoljak rá. Mármint a pánikbetegségre, mert voltam kardiológusnál és egészséges vagyok.
2016. jún. 30. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:
A bátyám is pánikbeteg. Amikor nem járt pszichológushoz, hetente volt rohama, kiabált/üvöltözött velünk. Sokat segített neki a pszichológus, már fél éve nem volt rohama. Szerintem édesanyád sajnálja rá a pénzt.
2016. jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Pánikrohammal elég érdekes lenne, ha elmennél pszichológushoz. Pánikbetegségnek hívják.
2016. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el. En is panikbeteg vagyok. Es a pszichologus sokat segitett a gyogyulasban, en mondjuk pszichiaterhez jartam. De megtanitotta hogyan kezeljem a rohamot, hogyan haritsam el,stb. 9 honapja egeszseges vagyok,gyogyszerek nelkul.
2016. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Más nem fogja megoldani a problémádat, csak felesleges pénzkidobás. Ha nekem sikerült a saját lábamra állni, akkor másnak is fog.
2016. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!