Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 14 évesen kicsi a 75/B-s mell?

14 évesen kicsi a 75/B-s mell?

Figyelt kérdés
Vannak osztálytársaim, akiknek nagyobb, se ők eléggé túlsúlyosak. 167 cm vagyok és 58 kg. Hízzak még egy kicsit, hogy nagyobb legyen,vagy annyit nem ér?

2016. nov. 20. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Túlsúlyos lányoknak később,nagyon ronda, eres, logos mellük lesz.
2016. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A "B"-kosár szerintem egy nagyon csinos méret, ne hízz meg feleslegesen, legyél egészséges, mozogj sokat. Többet ér, hogy erős, feszes, arányos tested van szép B-s kosarakkal, mintha elpuhulnál és ennek talán egy járulékos pozitívuma lenne, hogy megnőne a melled. Ahogy az első írta, az idővel lógóvá válhat, esetleg aránytalan lenne a tested a hízás hatására. Ne hasonlítgasd másokhoz magad, egyedi vagy, más áll neked jól, szerintem sokan ölni tudnának, ha olyanok lennének, mint te, csak ezt ugye nem nagyon közlik veled.
2016. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy jó vagy rossz mèret. De van akinek 14 évesen semmi nincs. Ha szép feszes is akkor nincs gond.
2016. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy jó vagy rossz mèret. De van akinek 14 évesen semmi nincs. Ha szép feszes is akkor nincs gond. 23 L
2016. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel a mérettel semmi baj. Én nem akarnék hájas lenni, csak hogy nagyobb mellem legyen, igaz, nekem C-s van és voltam kövér. Semmit nem változott a mellem a fogyástól (pedig én igazán nem bánnám, ha kisebb lenne, de így is jó, ez még nem fájdalmasan nagy), nem mindenkinél érinti a mellet a zsírváltozás :D
2016. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andizsuzsi ***** válasza:
A mell méretét a genetika határozza meg. Egyrészt a tiéd még bőven nőhet, másrészt ha ekkora marad, azzal sincs semmi gond.
2016. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ!

Nem fogok fölöslegesen hízni.

2016. nov. 20. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb egy mell, annál szebb, de még a tied is nőhet. Szerintem egyébként sokkal vonzóbb egy kicsit teltebb lány igazán nagy mellekkel, mint egy vékony kis mellekkel. Bár a tied, ha híznál se lenne igazán nagy valószínű.
2016. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!