Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A hiányzó/rohadó fogú emberek...

A hiányzó/rohadó fogú emberek miért nem mennek el orvoshoz és csináltatják meg?

Figyelt kérdés

több ilyen embert is ismerek, férfiakat és nőket, akiknek konkrétan hiányzik az első foga vagy úgy el van rohadva, hogy undorító ránézni. és nem idős emberek, hanem fiatalok vagy középkorúak és nem is ilyen szakadt csövesek.

oké, én tudom, hogy a fogorvos drága dolog, de az sztk-ban elvileg ingyen megcsinálják az ilyet tb-re, nem? plusz érdekes módon cigire/hajfestékre stb azért telik nekik.. ennyire igénytelenek, hogy nem zavarja őket? én kb kinyitni nem merném a szám, ezek meg évek óta így léteznek. MIÉRT??!



2016. nov. 20. 19:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
A fogmegtartó kezelések ingyenesek. Igénytelenség és lustaság.
2016. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
Engem az érdekel, téged miért zavar?
2016. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
38%
vannak ilyen nők is.. áá isten mentsen meg tőlük.
2016. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
Mert drága a fog darabja kb 30 ezer ezért már sok cigit lehet venni 😃
2016. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
nem zavar, csak próbálom megérteni, mit éreznek az ilyenek.. de végülis zavarhatna is, mert gusztustalan látvány, ha beszélek valakivel és a rohadó fogát kell néznem.
2016. nov. 20. 19:07
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

húzás,tömés,gyökérkezelés stb ingyenes.de fogpótlás és társai már nem.

de igazad van, lehetne annyi igényük,hogy megcsináltatják,hogyha nagyon feltűnő helyen van.

de mindenkinek saját dolga amúgy. én amúgy is azt látom,hogy betegesen félnek a fogásztól,inkább szenvednek,mint hogy elmenjenek

2016. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
de tényleg, aki tájékozottabb a témában: én úgy tudom, az sztk ingyen van. vagy ha konkrét fogat pótolnak, akkor ott is fizetni kell? tényleg nem tudom, én magánorvoshoz járok és amúgyse rohadnak a fogaim.
2016. nov. 20. 19:09
 8/26 A kérdező kommentje:
#6 köszi! így már érthetőbb egy fokkal. de tényleg inkább lemondanék 1 hónapi minden 'luxusról', de nem tudnék úgy létezni, hogy nincs elöl fogam pl. azért annyira csak nem drága, hogy egy átlag ember kis spórolással ne tudná megfizetni?
2016. nov. 20. 19:10
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ingyen fogpótlás. Sehol.
2016. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Akkor dolgozni kell érte, megéri.
2016. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!