Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem köszönnek vissza az...

Miért nem köszönnek vissza az emberek?

Figyelt kérdés
Pár hete egy volt osztálytársam nézett rám tátott szájjal, én köszöntem, ő nem. Tegnap délután egy volt munkatársam. Ő is nézett, köszöntem, tátott szájjal, tágra nyílt szemekkel bámult tovább engem és a páromat, más emberekkel volt együtt, velük össze nézett, és röhögtek utána. Úgy csinált mintha nem ismerne. Nem csak ez a két eset volt, de kezdem elég hülyén érezni magam, mikor köszönök, és az emberek mintha elfelejtették volna hogy ismerjük egymást...
2016. nov. 21. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Figyelj, az ilyen ismerősöket szerintem szard le, mert arra sem méltóak, hogy köszönj nekik:)
2016. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Mert bunkók az emberek ;)
2016. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Neveletlen bunkók, ne köszönj nekik többet.
2016. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megváltoztál és nem ismernek meg?

Bármi lehet, legközelebb köszönj úgy rájuk, hogy a nevüket is mondod, akkor nem mondhatják a mellettük lévő barátaiknak, hogy nem ismernek. Pl: Szia, Béla! vagy Szia,Ákos!

2016. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

Mert bunkók, pedig ez már alap ha köszönnek visszaköszönsz:D

Velem is volt már ilyen hogy nem köszöntek vissza :D

2016. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Mert felszínes parasztok az emberek. Sokan csak olyanokkal és addig barátkoznak, akikhez, ameddig valamilyen érdekük fűződik. Aztán mintha soha nem is ismertek volna...
2016. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Clay Morrow ***** válasza:
36%
Nem tudom, lehet nem figyelnek eléggé. Ez amúgy nálam is mindig hülyén alakul. Mikor köszönök minden ismerősnek, fele csak megnéz vagy észre se veszi, de ha úgy megyek végig az utcán, hogy nem köszönök senkinek és nem figyelek mindig akad vagy kettő aki köszön... Mindkét esetben elég hülyén érzem magamat..
2016. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!