Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? .

Miért van ez? .

Figyelt kérdés

A kérdésemre valószínűleg nem fogok egyértelmű választ kapni szóval csak a véleményekre vagyok kíváncsi.

Az emberek azért élnek ilyen sz@r életet mert a politikán belül arra törekednek, hogy kinek van nagyobb hatalma és több befolyása illetve pénze. Nos a politika lényege nem az, hogy az emberek életét javítsa, irányítsa és befolyásolja?(pozitív értelemben)...Nem értem mire jó ez az egész...és azt sem értem hogyha mindez annyira rossz és nem tetszik senkinek sem illetve nem is akarnak ilyen "életet" élni...akkor miért is csinálják ezt az emberek saját magukkal?? Mert hát mi tesszük ezt magunkkal senki sem kényszerít minket erre...

kíváncsi vagyok milyen hozzászólások lesznek :)



2016. nov. 23. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=xix9zysn-g8

Ennek az elején van a lényeg

2016. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
valóban....köszi a linket
2016. nov. 23. 17:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!