Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lehetne, melyik ajtót...

Ha lehetne, melyik ajtót választanátok? Teljes egészség, gazdagság, vagy igaz szerelem?

Figyelt kérdés

kifejthetitek miért épp azt választottátok... és kérlek a korotokat is írjátok oda.

Én a Teljes egészség ajtaját választanám. a véleményem röviden erről az, hogy ha vagy egészségem, akkor a másik kettőt is elérhetem, az igaz szerelmet. és akkor már is gazdag vagyok, mert a szeretet és az egészség maga a gazdagság!

Ti jöttök! Kíváncsian várom a válaszokat! :)



2016. nov. 26. 11:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A gazdagság a legkívánatosabb, mert ha gazdag vagy nem xarnak a fejedre az orvosok, tehát valószínűleg 5-10 kitolható az életkor, s ha az embernek van egy kis esze, a vagyonát nem önpusztíásra használja (alkohol,kábítószer)


Ha gazdag, egészségesen élhet, és nem kényszerül rá, hogy olcsó szemetet fogyasszon.

A luxusban sokáig élhet egészségesen az ember.


A gazdag ember soha sem esik abba a hibába, hogy szerelmes lesz, nem. Ő csak kanos, és minden nőt megkap, tehát nem kell azzal áltatnia magát HÚ SZERELMES VAGYOK, mert milliárdok tulajdonosa.


A jelenleg szerelmi bánatosokra lennék kíváncsi, hogy vajon Meddig "úgy szenvedek!" , ha mondjuk az ölükbe pottyanna 8 milliárt forint.


(nem azt írtam, hogy a milliárdokat birtokló nem esik szerelembe, csak annyit, hogy a csórók sokkal többször, mert egyetlen gazdagságuk bennük dobog)

2016. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A te logikád szerint bármelyiket választhatom a háromból, a másik kettőt majd elérem magamtól. Az igazi kérdés az lenne, hogy melyiket választanád a háromból, ha cserébe a másik kettőről végleg le kéne mondanod?
2016. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

" Világon nagyon magas szintű már manapság az orvostudomány, az átlag ember nem is sejti, hogy hol tartanak! "


Steve Jobs még ma is élne, csak hogy egyet mondjuk a millió kőgazdagból akin nem segített a pénze.

2016. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem kell kritizálni a véleményemet és a logikámat. nekem ez a véleményem és kész. ha nem tetszik akkor ez van. de én a saját véleményetekre vagyok kíváncsi, nem arra, hogy hogyan tudtok belém kötni és hogyna tudjátok leszólni a véleményemet. szerintem a legnagyobb kincs az egészség. és ennyi, nekem meg van és nagyon is hálás vagyok Istennek ,a többit úgyis megadja nekem, amire szükségem van, ennyi a mondadóm. más nincs.. nem kell hogy tetsszen a logikám és a véleményem, nem vagyunk egyformák, nem érthetünk egyet mindenkivel.
2016. nov. 26. 14:20
 15/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem kell magadra venni ezt. De két út van. Ha megengeded, hogy egyik ajtó mögül egy másik ajtó is nyíljon, akkor minden ajtóra igaz ez a feltétel. Egyébként ez áll közelebb az élethez.

Ha nem engeded meg, akkor nyilván egyiknél sem engeded meg, és eszerint döntesz, ez kevésbé életszerű.

Egyszer ezért nem jó a koncepciód. Másrészt azért nem jó, mert ha nem engeded meg, akkor duplán nem életszerű a történet, mert az egyik körülményből egyenesen következne a másik, de mivel ez nincs megengedve, system halted.

Ha az egészséget választod, de nincs pénzed, akkor csóró csövesként hamarosan beteg leszel, tehát üti egymást a két dolog. Ha a gazdagságot választod, akkor szükségszerűen költesz arra, hogy egészségesen élj, tehát jó eséllyel egészséges maradsz, továbbá ha pénzed van, olyan széles skáláról választhatsz párt magadnak, hogy a nagy számok törvénye értelmében előbb-utóbb belefutsz az igaz szerelembe is. Ha az igaz szerelmet választod, az meg hamar véget ér egészség és pénz nélkül, tehát felmerül, hogy ezen opció egy életre szólóan megint csak paradoxon.

De egyébként azon az elgondoláson járva, amire te gondolsz, ezen ajtók közül egyiket sem választanám (önmagában).

2016. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ja hát így én is egészséget..., ha következő szerelmem is megkapja ezt.

Szerelemre csak megfelelő ember kell és 100%os lesz nekem.

Gazdagság meg értelmetlen.

2016. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, nem akartalak megbántani, és a logikádat sem akartam kritizálni. Akkor úgy fogalmazom meg a válaszomat, hogy ha bármelyik ajtón lépek be, a másik két feltétel is teljesül, akkor mindegy. Ha csak az egyiket lehetne választani, akkor inkább egyiken sem. Maradok így, ahogy most vagyok, nem tökéletes, de élhető egészségessel, szegényen, de biztonságban, és totál szerelmesen. Egyikről sem szeretnék lemondani azért, hogy a másik jobb, több legyen.
2016. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem a véleményedet kritizáltuk, hanem a "logikádat". Ha szerinted az egyiket választod, és azután a másik kettő majdjön magától, akkor tökmindegy melyiket választjuk. Mert ennyi erővel én meg a gazdagságot választom, és feltételezem, hogy utána meg egészséges is maradok, nem lesz semmi komoly bajom, meg szerelmes is leszek.
2016. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én az összes ajtót választottam...


Ha egészséges vagy, tudsz dolgozni és bárhova jelentkezhetsz tudsz fejlődni anyagilag és mindenhogy. A szerelmet nem lehet megvenni. A szerelem egy érzés, amit nem lehet kikényszeríteni senkiből.

Gazdag értelemszerűen csak úgy lehetsz ha stresszmentesen élsz és még ha jelenleg a legócskább munkád is van, próbáld megtalálni benne azt a szépet amiért odajársz, legyen az akár a munkatárs vagy barát miatt.

Tűzz ki célokat először csak aprókat : pl.: az első fizetésemből elmegyek moziba és megnézem a kedvenc filmem, és közben eszek popcornt. :)

Aztán jöhet a következő cél: mindig légy büszke a sikereidre és vezesd naplóba...


Figyeld meg miként változik meg a gondolkodásod hogy hálával tekintesz arra amiket elértél, ha visszaolvasod mondjuk 1 hónap múlva a dolgaidat hogy mit csináltál és mit értél el.

Iratkozz be egy képzésre, mindegy mire, csak hogy emberek között mozogj és ismerkedj és a szerelem is rád fog találni.


A legfontosabb az hogy oszd be az idődet és hasznosan töltsd el, mert ahogy haladsz előre az életedben és eléred a középkort, akkor mire fogsz vissza tekinteni ha elmerengsz? Arra hogy számítógépezel vagy arra hogy milyen jó is volt ez a kurzus itt ismertem meg ezt a személyt akivel azóta is barátok vagyunk és szuper jól telnek a napjaim.


Ha elkezded járni az utadat a lehetőségek megfognak találni, csak légy nyitott és el kell engedd a félelmeidet és a dühödet!


Minden jót! Ha gondolod írj és szívesen ellátlak tanácsokkal.


Egy egészséges ember, aki szerelmes és gazdag. ;) :)

2017. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!