Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt hogy tudnám feldolgozni?

Ezt hogy tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés
A mai nap teljesen kikészültem azon amit láttam. Egy szemét a villamoson elkezdett fogdozni egy szerencsétlen lányt mellettem. Annyira kiakadtam, hogy azt el sem tudom mondani. Mondom neki hogy azonnal szálljon le. Le is szállt utána, majd a lány is, de bűntudatom van. Rendőrt kellett volna hívnom, de leblokkoltam. Úgy sajnálom szegény lányt. Mit tehetnék, menjek a rendőrségre?
2016. nov. 28. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Föl kéne nőni. Ilyen az élet.
2016. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És amíg a rendőr kiér, addig te nézted volna, ahogy tovább fogdossa? Vagy megkérted volna, hogy hagyja abba, de várja meg, amíg odaér a rendőr? Vagy elkezdtél volna neki nyuszikás vicceket mesélni, hogy véletlenül el ne szökjön?...
2016. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

végeredményben nem maradtál tétlen,mint a legtöbb ember lett volna.

cselekedtél aminek a következménye,hogy abbahagyta ezt és segítettél a lányon.

vagyis fontos,hogy te ott voltál,még ha a megtorlás-büntetés el is maradt.


feldolgozni úgy tudnád ha tennél azért,hogy máskor hasonló esetben ne csak a hangod legyen az egyetlen amivel segíteni tudsz.

mert amit most érzel az a hozzá nem értés miatti tehetetlenség érzése.

ez a rendőr kihívása is olyan mint amikor az elkényeztetett gyerek állandóan a szüleit hívja bármi probléma van.

magadra és a képességeidre számíthatsz ha felnőtt ember vagy.

2016. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!