Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám feldolgozni...

Hogyan tudnám feldolgozni azt, hogy tönkrement a legjobb barátnőmmel a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell, hogy 8 év és 160 km van köztünk. Hétvégén itt volt nálunk, aztán én teljesen elrontottam a hangulatot kétszer is azzal, hogy értelmetlen dolgon hisztiztem.. konkrétan azzal, hogy egy jóslás azt jósolta a "Meddig tart a barátságunk" kérdésnél a jövőre, hogy "pusztulás, vég, kapcsolatok megszakadása". És én elkezdtem sírni, kétszer is. Az állomásra kifelé menet már nem is beszéltünk, csak gyalogoltunk egymás mellett csendben fél óráig.. éreztem, hogy valami eltört benne. Amikor hazaért, írt nekem egy hosszú szöveget facen, amiben leírta, hogy úgy érzi, hogy gyerekes vagyok és ő ezt nem tűri el egy barátnőjétől sem. Azt írta, hogy eleve úgy jött le hozzám hétvégére, hogy itt eldönti, hogy akarja-e ezt a barátságot még, vagy már teher számára és hogy az utóbbi bizonyosodott be..

Egész nap csak bőgök és alszok és olyan zenéket hallgatok amik valamiért hozzá köthetők. Könyörögtem neki, hogy adjon még egy esélyt és azt mondta, hogy jó, gondolkodik rajta. Mi lesz ha továbbgondolva is arra jut, hogy nem akar már?

Pár hete gondolkodtam azon, hogy mik azok a helyzetek amikben öngyilkos lennék... a szüleim halála, egyik végtagom elvesztése illetve a vele való barátságom megszakadása. Mi lesz velem, ha ez megtörténik? Én ezt nem bírom ki.



2014. okt. 27. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan kapcsolatok amiket Isten tudatosan megszakit a felek érdekében. Noha első időben nagyon fájdalmasnak éli meg az ember, utóbb rájön, hogy mennyire jó, hogy ez történt vele.


Hagyd abba a kártyázást:)

2014. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan barátságom, amiről azt gondoltam, hogy majd a nyugdíjas otthonban is egymást fogjuk tologatni és ő lesz az esküvői tanúm, stb. Fájni fog sokáig, de inkább ne könyörögj tovább, inkább őrizd meg a méltóságod és próbálj meg kilépni ebből emelt fővel. Alapból, ha gyerekesség miatt akar megszabadulni tőled, nem éppen ezzel fogod visszacsábítani magadhoz. Másfelől aki megtesz ilyesmit veled az nem a barátod. Valami olyasmihez ragaszkodsz, ami régen volt, de már valószínű nagyon egy ideje már megszűnt.
2014. okt. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve meg akart szabadulni tőled, és a hülyeséged remek ürügy volt rá, hogy megtegye. Egy energiavámpír, egy igazi pióca lehetsz azok alapján, amit írtál. Meg öngyilkosságra gondolni ezért... úristen. Remélem, őt is fenyegetted meg zsaroltad vele.
2018. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kibírod! Ez a barátság már rég megszűnt, csak eddig volt olyan tapintatos, hogy nem vágta a képedbe. Nem vagy számára megfelelő barát. Öngyilkosság helyett pszichológust ajánlok.
2018. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!