Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt az oldalon olyan...

Vannak itt az oldalon olyan emberek, akik tipikus ingyenélő naplopók, élősködők, mint én?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá büszke, de azért csinálom, mert undorodom az emberektől, a tömegtől, viszolygok attól, hogy belekerüljek a mókuskerékbe. Régen sokat bántottak, ezért szociális fóbiás lettem. Magamat is utálom.
2016. nov. 29. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is ilyen vagyok. Nem érzem magam szarnak emiatt, egyrészt azért mert átmeneti, másrészt nem olyan az értékrendem, mint mindenkinek.
2016. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Hidd el, ki lehet ebből szabadulni :)

Sok sikert hozzá, remélem megszereted magadat!

2016. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ki tart el?
2016. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok, ha lehet.
2016. nov. 29. 17:34
 5/15 A kérdező kommentje:
Mint az 1-es.
2016. nov. 29. 17:35
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg miért kéne ,,kiszabadulnom" abból, hogy nem akarom azt, hogy minden egyes napom ugyanolyan legyen?
2016. nov. 29. 17:47
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos egyre nagyobb divat eletkeptelennek lenni es otthon logatni a labad. Bar en a szulokre sem lennek buszke ha ezt csak ugy hagyjak.

Ja es kepzeld, engem is szivattak boven, megsen a sarokba bujast valasztottam hanem a szoritobol valo kitorest.

2016. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem a ,,divat" miatt csinálom, viszont divat ledivatozni mindent. Amúgy meg rohadtul nem érdekel a mártírkodásod.
2016. nov. 29. 17:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Tehát az életképtelenség ha valaki otthon ül? Szerintem sokkal több életképtelen ember van a világban, mint néhány otthon ülő antiszociális gyerek. Sokaknak fogalmuk sincs arról, hogy mennyire életképtelenek. Én beláttam hogy az vagyok, és így képes leszek felülemelkedni ezen. Nem az a fontos hol vagy, hanem hogy honnan hová jutsz.
2016. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Ingyenélő naplopó csak addig lehetsz amíg anyád eltart. Ha nem így lesz éhenhalsz. Én mem lennék annyira büszke arra hogy életerős emberként a szüleim tartanak el. Szerinted másnak van kedve dolgozni? Inkább neked kellene a szüleidet támogatni és nem fordítva
2016. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!