Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem meleg vagyok, és...

Úgy érzem meleg vagyok, és legszívesebben ezért inkább öngyilkos lennék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval ez elég bonyolult. Voltam több lánnyal is együtt, de egyszer se élveztem úgy igazán a dolgot.. Szépnek találom a női testet, de valahogy nem találom úgy erotikusnak azt, mint a férfi testet. Ugyanakkor nem tudnék semmiféle kapcsolatot létesíteni férfivel, mert egyszerűen nem lennék rá képes. Az az igazság hogy én mindig is elítéltem a melegeket, mert undorítónak tartom azt amit csinálnak. Utálom a felvonulásukat, utálom ha egy férfi rózsaszín cuccokba jár, a kivágott nyakú pólókat, a nyálas zenéket, ecsetfejet és minden bu*is dolgot.

Egyszóval elég nagy ellentéte vagyok ennek az egésznek, ezért már saját magamat sem értem.. Mérhetetlenül szégyenlem ezt az egészet, és nem tudok ezzel együtt élni. Én feleséget szeretnék, családot alapítani, gyerekeket, de félek hogy ez így nem lehetséges. Ráadásul egy keresztény család ez, és anyám biztos hogy kitagadna emiatt.

Lehet hogy változni fog ez? Kinövöm esetleg?

Ha valaki tudna segíteni azt megköszönöm.


2016. jún. 23. 01:36
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Szia, hány éves vagy?

Nem ismerem szüleid (bár most ezzel nem mondtam újat) de abban biztos vagyok, hogy nem tagadnak ki.

Jó hogy írsz ide, ezt nem szabad az embernek elfojtania magában, viszont bárki bármit mond, szerintem látogass el egy pszichológushoz (akár, ha iskolás vagy akkor az iskola pszichológusához) aki négy fal között tud veled mélyebben beszélni az érzéseidről.

2016. jún. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Az első lépés az, hogy magadat fogadd el.
2016. jún. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nézd. Egyrészt Murphy törvénye, általában a legnagyobb homofóbokról szokott kiderülni, hogy a legmelegebbek. Másrészt emiatt nem kell öngyilkosnak lenned. Tudom, össze vagy zavarodva, félsz a társadalomtól, a családodtól, de ez hidd el nem olyan kivetni való dolog. Furán hangzik lehet, de tapasztald ki magad. Tudd meg mire vágysz igazán.


Azzal, hogy megölöd magad kinek lesz jó? Senkinek. Ezen minden nem hetero embernek túl kell esnie, az önelfogadás egy hosszú időszak, de azzal semmiképpen nem oldod meg a dolgot, hogy még jobban ostorozod magad, és öngyilkos akarsz lenni.


Hány éves vagy? Mesélj még, hátha többet tudunk mondani. Nem kell félni.

2016. jún. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom elképzelni, hogy min mész most keresztül, de egyvalamit tudok: születésekor minden emberi lény értékes, mindenki valamilyen céllal jött a világra, nem számít a nemi identitásod, mert azt nem tudod megválasztani, az beléd van kódolva, azzal születsz. Azt viszont meg tudod választani, hogy milyen emberré válsz: értékessé, jóvá, aki segít az elesetteken, rászororulókon, bajbajutottakon, vagy ennek az ellenkezőjévé. Csak az számít, hogy milyen ember vagy, semmi más. A szíved legmélyén tudod, hogy mi a helyes és mi nem, tudod, hogy ki vagy és ki nem. Lehet, hogy ez is az is, de a lényeg, hogy a jóra törekedj és abból baj nem lesz.
2016. jún. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Az öngyilkossággal csak nagyobb fájdalmat okoznál a szüleidnek, mint azzal hogy azt mondod "lehet meleg vagyok".

Nem tudjuk hány éves vagy, lehet még nagyon fiatal és még csak most rendeződnek a dolgok a fejedben, életedben. De ha nem növöd ki, akkor is mi van? Nem tudhatod milyen egy férfival, amíg nem próbáltad, lehet hogy csak a kíváncsiság hajt attól függetlenül, hogy undorítónak tartod, főleg ha tinédzser vagy.

Beszélj szakértővel, ők hasznosabb tanácsot tudnak adni mint az itteni válaszolók.

Bármi is lesz, fogadd el önmagad, mert bár közhelyesen hangzik, igaz az a mondás, miszerint: a szeretteid olyannak szeretnek amilyen vagy és elfogadnak bármilyen is légy.

2016. jún. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Öngyilkos ne légy! "Ki lehet nőni" úgymond, de leginkább csak ha fiatal vagy. A tizenéves kor elég zavaros sokaknál.
2016. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Utálom a felvonulásukat, utálom ha egy férfi rózsaszín cuccokba jár, a kivágott nyakú pólókat, a nyálas zenéket, ecsetfejet és minden bu*is dolgot."


1.A melegséget nem a fenti dolgok határozzák meg.Szerintem a legtöbb meleg utálja azokat,akik így viselkednek,mert ezzel csak lejáratják a normális melegeket.Nekem van meleg ismerősöm,de távol áll tőle az ilyen "vonaglás".Ő a military stílust kedveli.Terep színű ruhák,bőrdzseki,bakancs stb.

2.Lehet,hogy biszex vagy.

2016. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
biszex vagy.
2016. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 18 éves vagyok
2016. jún. 23. 12:43
 10/10 anonim ***** válasza:
majd alakul valahogy, feleslegesen ne dobd el az életed...idővel az embernek változik a gondolkodásmódja, most így gondolod, pár év múlva úgy... ha benned van a hajlam, az nem fog eltűnni, de az egész melegkérdéshez változhat majd a hozzáállásod. Családodnak nagyobb veszteség lenne téged elveszíteni, mint hogy meleg vagy
2016. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!