Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A változások számíthatnak ennyit?

A változások számíthatnak ennyit?

Figyelt kérdés
Pár éve egy stréber nem jó hajú, szemüveges zárkózott srác voltam. Most laza, jó hajú(mindenki dícséri) nyitott ember lett belőlem. Akkor nem volt sok barátom most már van. Lányoknál nem volt eddig esélyem, most pedig 10/10-esekkel is barátkozok, közel engednek magukhoz. Így jobb esélyem van menőbbnek lenni mint voltam és barátnőt keresni(ami azt illeti van kiszemlelt)? Jobb ez a személyiség a korábbinál? (én így jobban érzem magam) A társadalomnak így elfogadhatóbb vagyok?
2016. dec. 1. 21:58
 1/2 anonim válasza:

A kérdés az kedves kérdező,hogy a mostani vagy a régebbi énedet szereted-e a legjobban.Természetesen most az lesz a válaszod,hogy nyilván a mostanit,de ha belegondolsz: érdemes a társadalom miatt változtatni magadon?Ha te a stréber,rosszhajú srácként (kiemelném CSAK FELTÉTELEZÉS) jól érezted magad,érdemes volt megváltozz?Engedj meg egy példát:

Volt egy nagyon jófej lány osztálytársam.Lányosnak lányos volt,nem volt az a tipikus tini lány akik mostanság vannak.Aztán nyolcadikra teljesen megváltozott.Forrónadrág,10 kiló smink és a mostani lányok (tisztelet a kivételnek) alaptartozéka (szerintem) :flegmaság.Iszonyat flegma lett.Feltételezem azért változott meg,mert látta,hogy ez a menő,így hát ő is mostani lány lett.Pedig mindenki jobban szerette a régi énjét.Barátokat vesztett, és "barátokat" szerzett.Kedves kérdező.Mint írtad sok barátod lett és szebbnél szebb lányokkal ismerkedsz.De gondolj bele: Ha lesz is valami valamelyik lánnyal Ő csak a mostani énedet szeretné.Elvégre csak a mostani éned miatt állt veled szóba.Amikor mondjuk együtt vagytok,és azt mondja "szeretlek" mérlegelj: A stréber rosszhajú srácnak is ezt mondaná aki voltál?


Visszatérve mert már kavartam bele párkapcsolatot (bocs az OFF miatt).

Szerinted azon kívül hogy feltételezed,hogy a társadalom így befogad,magaddal szemben megéri?Én pl soha a büdös életben nem voltam menő,kevés barátom volt mindeki kipécézett magának.De nem változtam meg.Ugyanaz a dagadt kis senki voltam aki most is vagyok.De kit érdekel?Ha jól érzem magam ahogy vagyok akkor senkit se zavarja az a kevés felesleg.Ha te jól érezted magad (jézusom hányszor ismétlem magam?! :D) érdemes volt változtatni?


Jah és a kis hegyibeszéd után a társadalomnak biztos,de az a kevés barátodnak akik eddig veled voltak már nem biztos


Bocsi a hosszú eszmefuttatás miatt! Remélem azért segítettem! :)

2016. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a tartalmas választ!:)
2016. dec. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!