Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs egy legjobb barátom se...

Nincs egy legjobb barátom se akire igazán számíthatnák és rohadt egyedül érzem magam a régi barátaim rossz társaságba keveredtek elkezdtek drogozni így megszakítottam velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
1-2 nálam közel 10 ével fiatalabb " haverom" van a környékröl akikkel ritkán lógok de néha nagyon lefárasztanak és nem lehet velük se komolyan beszélni néha azon gondolkozok lehet velem van a baj hogy nem füvezek, cigizek, iszok stb? 22/F BP
2015. okt. 11. 00:00
 1/10 A kérdező kommentje:
régebben olyan jó volt mikor mindig volt 1-2 legjobb barátom akivel mindig számíthattunk egymásra probálkoztam nagyobbakkal,kisebbekkel barátkozni de egyik se volt az igazi a velem egykoruak vagy idösebbek gyerekesnek néztek picit a nálam fiatalabakkal egész jól kijövök csak velük meg nemlehet komoly dolgokrol beszélni mert
2015. okt. 11. 00:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, hidd el, jobb ha nem mész bele. Nekem is meg kellett szakítanom a barátságot sok közeli barátommal, mert nem bírtam elviselni ezt az életmódot többé, amit ők folytattak. Nem lenne neked attól jobb ha drogoznál, hidd el. Inkább hagyd őket a francba és keress új barátokat. Menj szociális rendezvényekre, vagy ha más nincs, ismerkedj az interneten. Biztos van, aki szívesen barátkozna veled és még normális is. Sok sikert :)
2015. okt. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ugyan abban a cipoben jarunk:s
2015. okt. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egyebken szivesen baratkoznek veled bar fiatalabb vagyok
2015. okt. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én főbe lőném magam, hogy 12 éves hülye gyerekkel kéne barátkoznom, ha már fiatalabbakat keresel, 17-18 évesek már jobban hangzanának.
2015. okt. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ki beszelt itt 12evesekrol?:D
2015. okt. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kérdező... 22-10=12
2015. okt. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat am szerintem nem az a lényeg h ki hányéves felölem lehet 13 vagy 33 is ha normális velem én is azleszek vele :D
2015. okt. 11. 01:03
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Füvet felsoroltad mint negatívum. >,<

E féle nem gondolkodás és tudatlanság engem riaszt.

(Egy antialkoholista, egészségmániás.)

2015. okt. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es válaszát nem értem.
2021. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!