Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki segítene megoldani ezt...

Valaki segítene megoldani ezt a komplikált problémát?

Figyelt kérdés

Rendszeresen szoktam gyros tálat rendelni 1090 Ft-ért házhozszállítással.

A probléma az, hogy ehhez nincs mindig elég apróm, mivel szeretnék borravalót is adni, kellene egy ezres és egy kétszázas vagy két darab százas. Ez viszont nem mindig van nálam, csak mondjuk például aprók, és én cikinek éreznék odaadni egy ezrest és mondjuk 10 db 20 Ft-ost. Vagy ez nem ciki?

Gondolkodtam a bankkártyás fizetésen, kifizetem bankkártyával az 1090-et, és adok még neki 100 Ft-ot apróban, csak félek ott is hülyén nézne ki, hogy a kezébe adnék 5 db 20 Ft-ost.

Gondolkodtam, hogy bankkártyával fizetek, és egyáltalán nem adok borravalót, csak az meg bunkóság.

Sajnos nincs elegendő mennyiségű ezresem és 100,200 Ft-osom, már napok óta ezen agyalok.


Ti hogy oldanátok meg ezt?


2016. dec. 6. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Fizess neki 1500-tel, vagy 2000-rel és mondd, hogy 1200-ból kérsz vissza.
2016. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Add oda neki nyugodtan a huszasokat, örülni fog neki:) A szándék a fontos, nehogy már megsértődjön azon, hogy aprót adsz neki!(Ha baja van vele, akkor meg sem érdemli!)
2016. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, de bankkártyás fizetéssel nem lehet/tanácsos jattot adni?
2016. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem vagyok benne biztos, hogy van aprója. Külön kell a rendelés előtt jelezni, ha nagy címletben akarok fizetni.


Éltem New Yorkban, ott megkapod a számlát, ráírod mennyi borravalót akarsz adni, és annyit vonnak le a bankkártyádról. Félek, ez itthon Magyarországon még nem működik.

2016. dec. 6. 15:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Előzetesen nem tudok többet utalni, mint az ár, a futárnál meg szerintem nincs kártyaleolvasó.
2016. dec. 6. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Jattba örülnek az aprónak is, hidd el.
2016. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Valaki segítene megoldani ezt a komplikált problémát?

Rendszeresen szoktam gyros tálat rendelni 1090 Ft-ért házhozszállítással.

A probléma az, hogy ehhez nincs mindig elég apróm, mivel szeretnék borravalót is adni, kellene egy ezres és egy kétszázas vagy két darab százas. Ez viszont nem mindig van nálam, csak mondjuk például aprók, és én cikinek éreznék odaadni egy ezrest és mondjuk 10 db 20 Ft-ost. Vagy ez nem ciki?

Gondolkodtam a bankkártyás fizetésen, kifizetem bankkártyával az 1090-et, és adok még neki 100 Ft-ot apróban, csak félek ott is hülyén nézne ki, hogy a kezébe adnék 5 db 20 Ft-ost.

Gondolkodtam, hogy bankkártyával fizetek, és egyáltalán nem adok borravalót, csak az meg bunkóság.

Sajnos nincs elegendő mennyiségű ezresem és 100,200 Ft-osom, már napok óta ezen agyalok.


Ti hogy oldanátok meg ezt?"


"Valaki segítene megoldani ezt a komplikált problémát?

Rendszeresen szoktam gyros tálat rendelni 1090 Ft-ért házhozszállítással.

A probléma az, hogy ehhez nincs mindig elég apróm, mivel szeretnék borravalót is adni, kellene egy ezres és egy kétszázas vagy két darab százas. "


"Valaki segítene megoldani ezt a komplikált problémát?"


"segítene megoldani ezt a komplikált problémát?"


"megoldani ezt a komplikált problémát"


"komplikált problémát"


"komplikált"


??????????????????


Best joke eva.

2016. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te mit szívtál, öreg? (az utolsónak)
2016. dec. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!