Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Terhesség után hogy...

Lányok! Terhesség után hogy nézett ki a hasatok? Mennyi idő után ment le? Sportoltatok terhesség után? Szedtetek valamit?

Figyelt kérdés
Első babámat szültem 11 hete. A striák már halványodnak az igazából annyira nem zavar mint az hogy maradt pocakom! Előtte sem voltam vékony lány de alig volt hasam. Kicsit aggodom emiatt mert szeretek enni is, és nem akarok elhizni. Fogyokurazni termeszetes fogok (csak nem a decemberi honapot akarom valasztani az unnepek miatt)... Mindössze 18 éves vagyok szóval nem szeretném hogy ekkora hasam maradjon :( (negativ komit nem kérek!)

2016. dec. 6. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
34 évesen szültem. Nekem szerencsém volt, nem lettek striáim. Szülés után olyan volt a hasam, mint 5 hónapos terhesen, de 1 hónap alatt lement, és már a szülés előtti nadrágjaimat hordtam. Nem sportoltam semmit, csak azt csináltam, hogy kifújtam a levegőt és behúztam a hasam, és tartottam ameddig bírtam. Ezt az interneten olvastam. Naponta csináltam, amikor eszembe jutott.
2016. dec. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia szerintem az a pici has nem gond ha 11 hete szültél. Le fog menni, de ne most fogyókúráz a szoptatás miatt. Próbálj meg napiba egy 10-15 percet otthon sportolni. Gratulálok a babához

Üdv Evelin

2016. dec. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!