Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit és mennyit sportoltatok...

Ti mit és mennyit sportoltatok (sportoltatok-e) terhesség alatt? Hatásos de nem veszélyes kismama tornát tudnátok javasolni (dvd-t vagy amit az interneten megtalálni. )

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az első fiammal végig mozogtam. Egész nyár beleesett a terhességbe, heti legalább 3-4-szer úsztam, aztán ősztől csak heti 1-2 szer és inkább Rubint Réka kismamatornájára tornáztam otthon kb 2-3 naponta.

Most a másodikat várom, már 26 hét és semmit nem csinálok, a fiam utáni rohangászást, emelgetést leszámítva. Hulla fáradt vagyok, szóval most inkább valami nyugisabb kismamajógára vágynék, de oda is lusta vagyok eljutni :) De majd jövő héttől! :)))

2013. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én rengeteget sétáltam a munkahelyemre és haza mindennap (kb. 7 km-t), ebből rengeteget lépcsőnek felfelé, mert dombtetőn lakunk. Emellett könyvekből és youtube-s videókból állítottam össze egy kb. 45 perces tornát magamnak, illetve intimtornáztam, ezt egy gyógytornász tanította meg.
2013. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rubint Rékát nem bírom és őszintén szólva nem is akartam zihálni várandósan, úgy éreztem, nem esne jól (előtte futottam, tornáztam, stb.) Én csak jógáztam, jót tett a tartásomnak, gerincemnek, derekamnak. Neked is ajánlom, megnyugtató, nyújtó, és segít ráhangolódni a babára is. Kb. egy órás.

http://www.youtube.com/watch?v=kSwYbmIMXxg

2013. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!