Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek igazi facebook...

Hogyan legyek igazi facebook menő?

Figyelt kérdés
Szeretnék legalább 80-100 lájkolót, igazi facebook nívót. Menő akarok lenni az oldalon, amolyan facebook kukac. Ehhez mit kell tennem? Jelenleg 200 ismerősöm van, nagyon kevés (kb 5%) lájkolóval.
2016. dec. 7. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne egy internetes oldalon legyél menő,hanem úgy általában.Feltöltesz képeket,lájkolják,és akkor mi van?

Azzal többet érsz el,ha a suliban vagy menő.A facebook a kutyát sem érdekli.17/L

2016. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:D :D gondolom, ha te is sokat lájkolsz, akkor visszalájkolnak. Vagy nincs ilyen lájk-etikett?
2016. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is iskolában legyél menő utána amikor már sok barátod van, bejelölgeted őket, gondolom vissza igazolnak:D

Utána csinálj képeket magadról oszt' oszd meg facebookon..meg ilyen vicces képeket is ossz meg és lájkolgass mindenkit és vissza fognak ők is gondolom:D

Meg ismeretleneket jelölj be, ők is lájkolnak majd nekem is van olyan ismerősöm

akit nem ismerek nem beszéltem vele, mégis lájkolta azt a kiírásomat hogy "B*ZI VAGYOK" :D


Amúgy van olyan hogy beállíthatod hogy mennyi lájkod legyen egy képeden :D

2016. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki a facebook-on "menő" a való életben egy senki!!
2016. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azzal egyet értek a többiekkel, hogy nem jó egy ilyen oldalon menősködni... de te úgy is úgy fogsz dönteni, ahogy te akarsz, szóval válasz a kérdésedre:

- legyen nagyon szép, éles, menő képed, mint pl.: [link]

- szerezz sok-sok ismerőst, erre a célra vannak különböző ismerkedő csoportok.

- te is lájkolj másnak.


kb. ennyi :)

2016. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!