Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól sejtem, hogy a lányok nem...

Jól sejtem, hogy a lányok nem tartják vonzónak az orosz típusú, azaz igazi fehér bőrű, kék vagy zöldes szemű, barna hajú fiúkat, tényleg csak ezek a déli típusok mint latin, néger, arab a menő manapság meg az ázsiaiak?

Figyelt kérdés
Mintha a sötét haj szem, bőr és kb minden, ami sötét egy fiún vonzóbb lenne a lányok szemében. Azt hiszem ezért tartanak rondának a lányok, mert én inkább északi típus vagyok, csak éppen nem szőke, hanem barna, de amúgy szemem is bőröm is inkább északi típusba tartozik.
2014. júl. 4. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul sejted.
2014. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Igaz. Egyetlen északi típusú fiúnak/férfinak sincs kapcsolata. Így mára a kihalás szélére sodródtak.
2014. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az ideálom az olyan, amit leírtál. nézd: [link]


Nekem a latinok olyan...kellemetlen érzést váltanak ki belőlem, feketével és arabbal még nem érintkeztem sosem, de nem tetszenek, semmit se gondolok róluk.


26n

2014. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én imádok egy ilyen fiút
2014. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Északi a legjobb.💜
2014. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező:

Menj Dél-Amerikába!

Az ottani barna bőrű, barna, fekete hajú (de europid) nők meg pont az északi típusú férfiakért vannak megőrülve és ott van könnyű dolga az olyan férfiaknak.


Amit te mondasz, hogy a déli típusokról, az Magyarországon kevésbé igaz. Mi mindennek a közepén vagyunk ilyen szempontból. Éltem már Magyarországtól északabbra és ott sokkal igazabb az, amiket mondasz: Lengyelországban, a Balti országokban, Oroszországban könnyebb egy déli férfinak, mert ott ő a különlegesebb kinézetű. Egy déli országban meg neked van könnyebb dolgod.


Viszont első sorban nem ez a döntő úgy sem. Ha jól értesz a nőkhöz, északi kinézetűként is sokat megdughatsz északon és ha nem, akkor keveset is délen. Ez a faktor egy a végső egészben kevés szerepet játszó tényező.


Ha abszolút sikertelen vagy a nőknél, azt ne arra fogd hogy te északi vagy, ők meg a délieket kedvelik, hanem máshol keresd a problémát. Nálad hülyébbek, csóróbbak, rondábbak és még északiasabb kinézetűek is szexelnek, szóval nem ezekben van a kutya elásva.

2014. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom az Északi típusú fiúkat! :3
2014. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!