Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban jó, ha már a gyereknek...

Valóban jó, ha már a gyereknek 6 éves korában vesznek igazi okostelefont?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy vettem észre, hogy ezeknek a mai fiataloknak minden megvan. Iphone, okostelefon, laptop, stb...

És azt hiszik, nekik emiatt mindent szabad. Menőznek, ők vagányak, mert nekik minden megvan.



2013. dec. 22. 21:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Várom az oltásokat: Nem úgy van az, te hülye! Nem jól gondolod! Legyintő smiley miért nincs, sz*ni rátok!
2013. dec. 22. 21:35
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
6 éves korban??? Már bocsánat, de Te berúgtál?? :D
2013. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik fórumon hároméves gyereknek való számítógépes játékot kereset anyuka. Én fa építőkockát, kirakós játékot, hasonlókat javasoltam. Erre kineveztek ősembernek. S hogy az ilyennek nem való gyerek.

Én úgy gondolom, egy gyereknek semmi szüksége sincs semmiféle telefonra. Én már lassan megint gyermek leszek, de magam is csak nagyon ritkán használom a mobilt.

A baj az, nem élhetünk szigetemberként. Nem tudom melyik a jobb. Ragaszkodni az elvekhez, vagy sodródni a többiekkel?

2013. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

6 évesen telefon? Ne nevetess már, mégis minek.

Akkor kapjon telefont, ha má egyedül megy suliba és egyedül jár haza. Ameddig viszik a szülei addig minek? Meg Iphone? Nanemár. Én 10 évesen amikor már egyedülj jártam suliba busszal akkor kaptam az elpusztíthatattlan Nokiát. Most sincs Iphone-om, csak egy sima okostelefonom. De ha ingyen oda adnák se kéne az Iphone.


15/F

2013. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
72%
szerintem sem kell egy 6 évesnek okostelefon..Gondolom elsős lehet.Annak meg minek?.nem járkál sehova,viszik ,hozzák mindenhonnan ,felesleges. inkább olyan 10 éves kor körül már lehet adni,de addig nem érdemes
2013. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

OFF: "ezeknek a mai fiataloknak minden megvan"

Te hány éves vagy?

Érdekes környezeted lehet, ha Te "úgy vetted észre".

Én meg úgy vettem észre, hogy ilyet nem vettem észre. Ezek a mai fiatalok...

ON: nyilvánvalóan nem jó, ez teljes logikus. Ennyi idős gyereknek rajzolni kell, gyurmázni, építőzni, és a legfontosabb: ész nélkül rohangálni a szabadban!

2013. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem baj így legalább egyre több lesz a béna analfabéta és még kevesebb a fejlett gyerek. Aztán majd csak néznek a szülők, hogy a gyerek miért ilyen hülye meg béna.

A normális fejlődéshez elengedhetetlen, hogy a gyerek fogjon, érintsen, játszon és ez alatt tanuljon. Egy kutatás során vizsgálták ezt a folyamatot és elég szomorú képet festett le az eredmény.

2013. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Látom, már megint csak az oltás van a kérdésből! Ahogy az lenni szokott. Pedig szerinzem, amit kérdeztem az igaz, csak nektek nem az! Érdekes!
2013. dec. 22. 22:17
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Miért, most azt kellet volna mondani, hogy kell nekik az Iphone meg minden szar?

Én 6 évesen tudod mit csináltam?

Haverokkal foci, kosár, fogócska.

10 évesen tudod mit csináltam?

Haverokkal kosár, bringázás, nagy melegbe pedig összeültünk azt gépeztünk valamelyikőnknél.

15 évesen tudod mit csináltam?

Kosár, Bringa, Motorozás, autómániás dolgaink kibeszélése :)



A mostani gyerekek tudod mit fognak csinálni? Sőt még az én korosztályom is ezt csinálja:


6évesen:

Iphone, Táblagép, Gépezés, szobában punnyadás a faszbuk előtt.

10 évesen:

Iphone, Xbox/PS, gépezés fészbuk

15 évesen?

Buli, drogok, csajok, facebook, mégtöbb drog és égy kis cigi+alkohol.



Ezek lesznek a mai fiatalokból, ha már 6 évesen elkezdik a hülyeséget.

2013. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

6. vagyok

Szerinted oltottam?

Csak kérdeztem, mivel Te egyértelműen általánosítasz.

Mellékesen azt hiszem, hogy értelmesen válaszoltam és kiviláglott belőle, hogy ugyanúgy rossz "ötletnek" tartom, mint Te.

2013. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!