Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akik sikertelenek vagytok a csajozásban! Hogyan képzelitek el az életeteket kb 40 év múlva?

Figyelt kérdés

Itt a GYIK-en több pasi is van, aki egyszerűen sikertelen a csajozásban. Ezek többsége úgy saccolom, hogy huszon és a harmincas korosztályból van, bár nyilván a tinédzserek között is akadnak olyanok, akiknek problematikus az ismerkedés.


Nem tudom, belegondoltak-e ezek a pasik, hogy mi lesz velük kb 40 év múlva, ha így maradnak, és nem tesznek semmit. Az azt jelenti, hogy a mostani huszonévesek kb 60 évesek lesznek, a mostani harmincasok meg kb 70.


Hogy fogjátok magatokat érezni, ennyi idősen, hogy elment az egész fiatalságotok, és nem csajoztatok a félelmeitek miatt? Nem gondoljátok majd akkor azt, hogy bárcsak bementetek volna egy diszkóba, és megszólítottatok volna 30 csajt, akiből lehet, hogy 29 elküld titeket, de egy elmegy veletek?


Vagy ti már beletörődtetek abba, hogy csaj nélkül maradtok, vagy mi?


2015. júl. 27. 15:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Addigra megölöm magam.
2015. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Mi a provokáció ha nem ez ?


Tudod az a baj, hogy nem 29 és 30-al kell számolni, hanem százakkal, ezrekkel. Én simán túlvágyok az ezres nagyságrendű elutasításon. Ez érhető, 34 vagyok és 15 évesen kezdtem "csajozni" és sok mindent megtettem, megpróbáltam de mindeddig semmi.


Na most, az, hogy mi lesz 40 év múlva, olyan kérdés, mint az hogy mi lesz 1000 év múlva. Egy nem tudom, kettő nem is érdekel.


Én személy szerint belefáradtam a nők hülyeségeibe, egyszerűen élek más dolgoknak az életben, aztán ha egyszer valamilyen oknál fogva mégis összejön akkor hurrá, bár ennek nem tulajdonítok túlságosan nagy valószínűséget.

2015. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Miért lenne provokáció? Egyszerűen feltettem egy kérdést. Alapvetően nem értek veled egyet, de mint látod, nem is próbállak meggyőzni arról, amit én gondolok, mert a te életed.


Azért köszönöm, hogy válaszoltál.

2015. júl. 27. 15:25
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerinted ez rajtunk múlik? Nem.
2015. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem rajtuk múlik.
2015. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Attól még baszni lehet :D,nem muszály komoly kapcsolat ,ha nem jön össze.
2015. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

@16:04


A topikban azokról a pasikról van szó, akik sem dugást, sem komoly kapcsolatot nem tudnak maguknak összehozni.


Természetesen nem a dugást értem, hiszen azt értem, hogy elmennek egy prostihoz, hiszen azt még Móricka is meg tudja csinálni. Az semmi.

2015. júl. 27. 16:16
 8/18 A kérdező kommentje:
Mármint nem azt a dugást értem, amikor elmennek egy prostihoz, na. xD
2015. júl. 27. 16:16
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

A sikertelenség nem a félénkség miatt van, hanem az elutasítás miatt. Láttam már félénk, tutyimutyi pasit nővel, csak mert helyes volt.


Nem fogok sajnálni semmit sem, mindent megtettem, amit megtehettem, de ha ez nem elég, akkor így jártam, egyedül maradok.



30F

2015. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
40 év múlva tele leszek pénzzel, lesz legalább 2 házam, megbecsült szakmai pályafutásom, nyaralóm, és több autóm is, ÉS továbbra sem leszek túl 1 randin sem. Nem azért, mert nem próbálkozom, hanem azért, mert annyira alacsony és ocsmány vagyok, hogy soha egyetlen egy lány sem képes vonzódni hozzám. Egy olyan férfi nyilván megbánhatja, aki nem próbálkozik, de egy olyan, akit folyton elutasítanak, mégis mit tehetne szerinted, ha már amin lehetett változtatni, azt megtette.
2015. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!