Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti a párotokkal képzelitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párotokkal képzelitek el az életeteket?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit értelmetlen a kérdés, mert nyilvánvaló hogy igen, vagy pedig sokan azt fogják válaszolni hogy vele szeretnék, de majd az idő eldönti.


Én és a párom picit több mint 6 hónapja vagyunk együtt. Eddig totál be voltam zsongva, ha a jövőnket tervezgettük, házasság, gyerekek és stb.... De most valami megváltozott bennem. Kicsit félek az esküvő gondolatától is. Én most valahogy nem tudom elképzelni, hogy ő lesz a férjem. Elkezdett zavarni a kapcsolatunkban 1-2 dolog, nem tetszik, ahogy néha bánik velem. De nagyon szeretem őt még mindig, nem akarok vele szakítani, de úgy érzem, nem ő lesz az a

férfi, akivel leélem majd az életem.


Ez nem jelent jót? Talán ez csak átmeneti érzés? Ti is éreztetek már így? Mi lett a kapcsolatoddal végül??


2015. ápr. 15. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Felszállt a rózsaszín köd. Ne aggódj emiatt :) Majd akkor eldöntöd, hogy akarsz-e vele élni.
2015. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van akinél átmeneti van akinél nem.

Én 2 lánnyal is elképzeltem már a jövőmet agyban tervezgettem is, de végül nem úgy alakult.

Aztán egy idő után már nem foglalkoztam a jövővel alakul ahogy alakul.

2015. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban össze kell csiszolódni a másikkal. Ha eddig minden szép volt és jó, akkor nálatok most jött el ez az időszak. :)

Tökéletes kapcsolat nincs. Ha hosszú távon együtt maradtok, akkor rengeteg apró vitátok lesz, házasságban pláne előtűnnek majd az otthonról hozott szokások, amik nem egyeznek. Ne aggódj ezek miatt, majd kialakulnak. :) Ha ő az, akivel élni tudsz, akkor ezek megoldódnak maguktól, ahogy összeszoktok.

Így látatlanban nem lehet megjósolni semmit, mert lehet, hogy túl sok lesz a zavaró dolog, és mégsem ő lesz a Férfi, de semmiképp sem érdemes erre alapozni a negatív gondolatokat.


Hogy mennyire mersz előre tervezni, az pedig személyiség és hozzáállás kérdése. Én annál tovább nem merek gondolkodni, hogy jövőre együtt megyünk külföldre nyaralni, annak ellenére, hogy boldoggá tesz vele, ha pedzegeti a házasságot és a gyerekeket, és el is tudnám képzelni. De úgy vagyok vele, hogy úgyis jön majd magától, aminek kell, addig még sok víz folyik le a Dunán. :)

2015. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 komolyabb, több éves kapcsolatom volt eddig, egyiknél se éreztem, hogy ő lesz az, akivel le fogom élni az életem. Bár én elég reális vagyok, nálam az elején sincs rózsaszín köd. Tudtam, hogy ideig-óráig jól elleszünk együtt, de nem egymás mellett fogjuk végezni. Természetesen így is lett. Bár ehhez hozzá tartozik, hogy én nem is akartam lekötni magam egy életre pl. 17 évesen, vagy 20 évesen. Most 22 vagyok, szingli, de a következő kapcsolatomtól sem azt várom, hogy egy életen át tartson, csak azt, hogy érezzük jól magunkat együtt, amíg lehet, aztán menjen szépen mindenki a dolgára. Ha mégis úgy alakul, hogy együtt maradunk, az persze pozitív, előfordulhat, de kétlem... :)
2015. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!