Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megpróbálok változtatni...

Ha megpróbálok változtatni magamon,1 hónap után mindig támad bennem egy olyan érzés, hogy nekem ez nem fog menni. Ti hogyan győzitek le ilyenkor magatokat?

Figyelt kérdés
Mindig nekiállok, újra és újra ugyan azoknak a régi-új szokásoknak a bevezetésebe, amikről tudom, hogy előrelépést jelentenénék számomra az életemben. De egy hónap után mindegyiket abbahagyom és ez már évek óta így megy. Azt hiszem olyankor támad bennem egy olyan érzés, hogy nekem ez nem fog menni, kevés vagyok ehhez és nem tudom, hogy hogyan tudnám azt a sokkal klasszabb életet élni, amiről egyébként álmodozok. Mit tehetnék, hogy legyőzzem azt az érzést?
2016. dec. 10. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A probléma forrása az lehet, hogy nem azt csinálod, amit TE szeretnél, hanem valami külső elvárásnak próbálsz megfelelni. Ez rossz út, nem kell "legyőznöd magad", hogy olyan legyél, amit mások akarnak. Attól nem lesz "klasszabb" életed, csak tönkre fogsz menni idegileg.
2016. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Realizálom, tudatos akaratom nagyobb, eddig tudatalattimba táplált adatnál.
2016. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el, csak úgy fog menni, ha MEG PRÓBÁLSZ VÁLTOZTATNI MAGADON.
2016. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!