Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt az exem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem? Talán még szeret? Szakított velem, mert állítólag nem akar kapcsolatot már. Egy hónap után véletlen találkoztunk egy szórakozó helyen.

Figyelt kérdés
Szóval találkoztunk. Láthatóan meglepődtünk, de nem volt harag bennünk. Táncoltunk is, a vége az lett, hogy szorosan magához ölelt. Ez többször is megtörtént, de aztán midig eltolt magától. Utána megpróbáltam megölelni megint, de akkor is eltolt és annyit mondott, hogy "ne". Végül kicsit sokat ittam, ezért nem bírtam ki első vonatig a bulit, hazavitt. Nem csináltunk semmit, semmi szex, se csók, viszont arra ébredtem reggel, hogy átkarol alvás közben... Most akkor mi van? Miért csinálja ezt? Mit érezhet?

2015. ápr. 6. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
kérdezd meg
2015. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tuti nem, úgy sem mondaná meg
2015. ápr. 6. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Akkor meg tedd lapátra.
2015. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kérdezed,és nem válaszol,akkor nem fogjátok tudni megbeszélni.S ha nem tudjátok megbeszélni,mi van köztetek,akkor nem vesz komolyan valószínűleg.
2015. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg szeret, de nem elte ki magat. Hagyd, had csinalja egy kis ideig azt amit akar aztan kiderul. Ne te nyomulj ra. A szakitasnak mindig oka van.
2016. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szeret. Csak jol esik neki, ennyi.
2017. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megszokasbol csinalja ...
2017. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!