Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyemben ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben ha 7-hónap után se halványult az érzés?

Figyelt kérdés
16 éves gimis srác vagyok megismerertem egy negyedikes lányt akivel éjjel nappal együtt lógtam,shoppingoltam stb.Rá 2 hónapra megerősödött bennem ez az érzés szeretem.Amit a tudtára is adtam (azt hittem hogy ő is mert mindig keresett,ölelgetett sokáig.De mégis azt mondta nem akarja ezt túl jó barátok vagyunk elrontaná csak.Minden folytatódott másnap ugyan úgy jött keresett ölelgetett puszilt minden.De itt kezdődött a baj...elkellett költöznünk apám munkahelye miatt.El se búcsúztunk olyam gyorsan történt minden.Hiába írtam neki facebookon sokszor nem válaszolt és sokat veszekedtünk így nem is írtunk.Innen számítva 4 hónap múlva írtam neki és mesélte hogy szerelmes egy srácba akinek pont azon a héten akar venni ajándékot és én küldtem neki képeket.Belül össze törtem nem is írunk azóta.5 hónap telt el de még mindig szeretem és nem tudom elfeledni...valami tanács? (Ja és nem jött össze a kapcsolata a másik sráccal).

2015. aug. 11. 02:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egèsz vègig barátzónában voltál! Ahogy olvastam a kèrdèst, ez be is igazolódott! Ne szomorkodj! Keress valakit aki tèged is szeret! Ès ahogy a mondás tartja: "Ha szeretsz valakit engedd el" (főleg ha nem viszonozza)
2015. aug. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
7 hónap az még semmi... Képzeld el, azokat a nyomorultakat, akik évekig vannak viszonzatlanul bele esve valakibe, akinél esélyük sincs. :D Ja, hogy magamról beszéltem, ja igen...
2015. aug. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem jött össze neki TALÁN visszamenne hozzád ha elég kitartóan írsz neki és kibékültök.

Egyébként nekem hasonló után 4hónap kellett :/

Szerintem a "ha szeretsz valakit engedd el" elv egy *....

Szerintem ha szeretsz valakit...KÜZDJ ÉRTE!!! Sok silert, írj privátot! ;) 16/F

2015. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves #3! Ez csak a szemèlyes vèlemènyem, ès lehet hogy neked van igazad! Bocsi èrte!
2015. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3: Max kap egy távol tartási végzést, igazad van. :D Az igaz szerelemért bármit. :3 (Már, ha ez az volt egyáltalán...)
2015. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az én részemről ő nem tudom mit érezhetett,nemtudom elengedni egyszerűen lehetetlen hiába írok megse nézi nem értem miért...
2015. aug. 11. 23:54
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Akkor ne írjál neki, ennyi. Nem érdekled. Fogadd el, lépj tovább. Lesz egyszer egy sokkal jobb barátnőd, akit sokkal jobban fogsz szeretni nála. Ne rajta gondolkozz, hanem tereld el a figyelmed mással. Idővel elmúlik, csak kitartás.
2015. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!