Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire gáz?

Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Az előbb unalmamban elkezdtem váltogatni a profilképeket instán, mert akartam valami jót és próbálgattam. :D Erre föl most látom hogy egy gyerek aki mindig is tetszett szívecskézte az egyik képemet és pont abban az időpontban amikor kb. fél percenként másik profilképem volt. Szerintetek nagyon égő? Mit hihet?
2016. dec. 10. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem akarod vele átbeszélni az eccacavuk szaporodását :) :D amúgy meg mi a insta neved? Lehet h én voltam az
2016. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komolya válaszokat kérek. :D De amúgy ez előtt a gyerek előtt mindig beégek, már megszoktam. :D
2016. dec. 10. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez komoly válasz volt szerintem:D én vagyok az mondom mert egy lány mindíg ég előttem.. el akarom mindig oltani de nem engedi
2016. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő nem jár fel ilyen gyökér oldalakra mint a gyakori.
2016. dec. 10. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudod? Én se mondom ismerőseimnek hogy van gyakorim mégis használom
2016. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na akkor had lássam az instád!
2016. dec. 10. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt nem szoktam megadni senkinek :P
2016. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Óh. Akkor menj máshová trollkodni. :P
2016. dec. 10. 17:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!