Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem meg a húgomat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a húgomat?

Figyelt kérdés
A húgom 13 éves, van neki egy 18 éves barátja, akivel facebookon ismerkedett meg. 4 hónapja járnak és a fiú már nagyon nyaggatja, hogy feküdjenek le. A húgom azt mondta nem áll rá készen, de nem akarja elveszíteni a srácot, úgyhogy megteszi. Mondtam neki, hogy ne tegye, de azt mondta nem tudom meggyőzni. Ez volt 3 napja. Azóta is próbálok a lelkére beszélni, hogy ne tegye, de ő hajthatatlan. Hogyan magyarázzam meg neki, hogy ez nagyon korai? Főleg egy 18 évessel, mert ha a barátja is 13 éves lenne akkor nem zavarna ennyire, mondjuk akkor is nagyon korai lenne. 18 éves vagyok, nekem is van barátom. Nem vagyok egy szentfazék, de ebben igazam van. A tiltás nem megoldás anyáék részéről sem, mert ha nem engedik neki, hogy találkozzon a barátjával attól még ugyanúgy megteszi, csak titokban. És inkább úgy menjen el, hogy tudunk róla, mint hogy szökdössön. Mit tegyek, hogyan győzzem meg a húgomat, hogy ne feküdjön le a barátjával?

2016. nov. 5. 12:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
szólj a szüleiteknek, akkor is. Inkább tudjanak róla.
2016. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
14 év a bele egyezési korhatár tehát ha a párja megdugja a 13 éves húgodat akkor csúnyán megüti a bokáját a srác.. Mellesleg 13 évesen meg hova pasizik még? 22 L
2016. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%

Ez durva 😨😨😨😨

13 éves és dugni akar?

Ha őt nem tudjátok leállítani akkor a a fiút! Jogilag büntethető mert 14 even aluli fuatalkorúval akar

...


Ez büntetendő!!!! A fiú a beteg hogy ilyen kislanyokra hajt


Miert a facebook? l3 evesen? Tiltsatok le onnan! Ha ilyen ostoba (bocsi)!

2016. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Világosítsd fel arról, hogy a pasija bűncselekményt követ el, ha megfekteti.
2016. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom azzal próbáltál már érvelni, hogy ha a fiú igazán szereti, akkor vár rá...vagy akkor max pettingeljenek...

Egyébként, ha nem tévedek, ez már erősen "kiskorú megrontása" kategória...a húgod nincs még 14, a srác viszont már elmúlt 18...elméletileg büntethető...

2016. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

Mit keres facebookon?

Mit akar még a pasizással?

Mit csinálnak a szüleitek?

Fel sem tűnt nekik, hogy mi történik?

Csak te vagy normális ebben a családban?


Nincs több kérdésem.

Szólj apukádnak, lehet elsumákolja előle anyukád. Ebből nagyon nagy gáz lehet.

2016. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
Apukátok tud a srácról? Ha a húgodat nem sikerül meggyőzni, a srácot meglehetne, főleg hogy a húgod még nem akarja a szexet! Nem tudjuk, hogy milyen természetű az apukátok, de én elbeszélgetnék a fejével! Aztán ha nem hallgat a jó szóra, péppé verném a fickót az biztos!
2016. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
11%
Maximálisan egyet kell hogy értsek az előttem szólóakkal.Hová tart a világ hogy mára már divatja van hogy a 12,13,14 évesek csak úgy minden egyéb tapasztalat nélkül szexeljenek.?Én is szeretek a nálam fiatalabb lányoknak gyakorlati tapasztalatszerzésben segíteni de azért 14 alá nem mennék.25 vagyok.
2016. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

És mi van ha besikerül egy gyerek?


Kerdezd meg a retardalt hugodtól hogy szeretne e 13 evesen szülni 😂😂😂

Es ha a szex rosszul sul el akkor maradando pchies teher is lehet neki! Nem csak fizikalisan de mentalisan is serulhet!



Szerencsétlen de ostoba 😂😂😂😃😅😅

2016. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Szülőknek akkor szólj ha a tag nem kopik le , a férget keressétek meg mobilon hogy lépjn le vagy yardra kerül az ügye . Minden írott csevegést mentsetek le és másoljátok be neki hogy ez a bizonyíték ellene és koppan .
2016. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!