Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 55 év korkülönbség sok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

55 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a férfi vagy a nő az idősebb ?
2016. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te 15 ő 70?
2016. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezed?
2016. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Te vagy az Yoda?
2016. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Na na na,emberek! ne ítéljünk elsőre!

a lány biztos érettebb a koránál,meg egyébként is,a kor csak egy szám.


Meg hát istenem,2016 van,nehogy már ennyire korlátoltak legyetek hogy elítélitek a nyilvánvalóan tiszta,érdekmentes szerelmet.


Oh bocsánat,elfelejtettem kikapcsolni a "szarkasztikus troll" gombot...

2016. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Úgyis lesz most valami ajándék 10 ezer forint a nyugdíjasoknak, pont jó az időzítésed.
2016. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Allitasa szerint fiu. Sulyos az eset...
2016. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonló kérdést tettem fel nemrég...

"7 év korkülönbség sok?"


Ha jól megvagytok egymással, akkor oké. De én nekem még a 7 év is olyan, hogy attól tartok majd megszólnak miatta... Ez a te döntésed. Szerintem óriási különbségről van szó. Ezt el kell döntened, hogy képes vagy-e bevállalni. Egy idős emberről van szó. Legyél mondjuk 20 éves, akkor a társad 75. Egy idő után le fog robbanni, és neked kell majd ápolni. Még mindig szeretnéd ezt a kapcsolatot? Ha a válaszod igen, akkor tényleg szereted őt. Ha a válaszod nem, megértem, hiszen még fiatal vagy, ki kell élvezni az életet. Inkább a saját korosztályodban keress partnert. Gondolom családot is szeretnél, ebbe inkább nem is megyek bele mélyebben...

2016. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az gyakorlatilag két generációnyi különbség. Ez mindenképp kiütközik valamilyen módon, hatalmas szakadék van a két ember között. Teljesen más világban nőttek fel, más igényeik vannak, máshogyan gondolkodnak, és teljesen más életszakaszban vannak. Se beszélgetni, se szexelni nem tudnak igazából kielégítően. Akkor meg minek?
2016. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vajna Timi! Te vagy az? :D
2016. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!