Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjátok ez szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok ez szerintetek beteges volt már más fiúval is ilyen? Ugye nem vagyok perverz?

Figyelt kérdés
Ma a városban láttam egy lányt kutyát sétáltatni és olyan szexi ruhában járt, mint egy igazi nő. Most vagy felnőtt lány volt csak épp úgy nézett ki mint egy kb. 12-13 éves kislány vagy tényleg egy 12-13 év környéki lány volt, de szexi volt az öltözéke, tudjátok olyan, amiben a bulizós érett nők is járnak. Egy valami miatt viszont nagyon kislányosan nézett ki, mert nagyon alacsony, törékeny alkata volt és icipici, de mégis egyértelműen a ruhában kidomborodó cickói. Remélem azért, hogy tényleg egy felnőtt csaj volt, aki baromi kislányos testi adottságokkal bírt. Mondjuk én se vagyok vén, de azért akkor is jobb lenne a tudat miatt is. :D

2014. jún. 12. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Most nem mindegy hány éves? Azt mondod nôises volt akkor semmi pedo hajlamod nincs.
2014. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

teljkesen normális, ő is ugyan úgy nő, csak a társadalom miatt fiatal, de a társadalmunk néhány ezer éves, és annyi idő alatt az agyunk nem váltott át erre a szokásokra

am ha nem vagy nagykorú akkor még nem gáz, és lehet hogy a csaj is van vagy 17, csak kicsi termete miatt nem túnik annak

2014. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a vicc az egészben, hogy engem is kisfiúnak szoktak nézni, mindig csodálkoznak mikor megtudják valójában mennyi vagyok, szóval reménykedem, hogy hátha ő is olyan lány volt. :)
2014. jún. 12. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van, hogy ledöbbenek néha 12-13 lányok külsején, mert annyira érettek és nőiesek. Ez a szülők hibája, szerintem 12-13 korban ez még korai.

Természetesen ebben semmi perverzitás nincs, minket férfiakat a nőiesség vonz, és ha ez egy 13 éves lányban már megvan akkor az bizony meg tudja fogni az ember tekintetét.

A pedofilok a gyereknek a gyermeki mivoltát találják vonzónak, ezért nem is nagyon érdekli őket a gyerek neme. Természetesen amit leírtál az nem ez a téma.

2014. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!