Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gond, ha valaki inkább egy...

Az gond, ha valaki inkább egy jó szakember lesz, mintsem egyetemista?

Figyelt kérdés
Soha nem éreztem késztetést arra, hogy egyetemre menjek. Mindig is érdekelt a CNC gépkezelés.
2016. dec. 11. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szabad világban élünk, mindenkinek joga van azt választani, amivel foglalkozni szeretne.
2016. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező egyetemre menni, szóval igazán nem is értem a kérdést.
2016. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. Tanuld azt,ami érdekel téged. :)
2016. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy semmirekellő, élősködő senkiházi lesz, na az már gond! Mindegy, hogy diplomával lesz élősködő, vagy diploma nélkül.
2016. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Van egy szerszámkészítő szakmám ami elég elismert és jól fizető szakma de az átlagembernek csak az jön le sajnos hogy csak egy tanulatlan szakmunkás ami elég zavaró tud lenni. En azért tovább tanulok, hogy később több lehetőségem legyen de egyenlőre ebben a szakmában látom a következő 5-10 évemet
2016. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Ezen az oldalon, ahogy észrevettem sok embernek probléma.(Tisztelet a kivételnek).

Van egy szakmám, mikor leíróm mivel foglalkozok, a kommunikáció, az esetek nagy részénél megszakad. Pedig valahogy felelősségteljesebb munkát látok el, mint némelyik büfészakon végzett aktatologató, sokaknál még többet is keresek. CNC engem is érdekel, most gondolkodok én is rajta, hogy megcsinálom a gépi forgácsolót és elmegyek még egy CNC gépkezelő szakképzésre. :D

2016. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Someone Alone ***** válasza:
100%
Normál esetben nem.
2016. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor gond ha lenne esze egyetemre menni, de nem teszi.
2016. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Someone Alone ***** válasza:
Utolsó, akkor sem gond abban az esetben, ha lenne esze, de nem akar egyetemre menni, mert neki más tetszik. Mindenkinek a saját döntése, hogy, hogy rendezi az életét.
2016. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyetem egy fontos pénzügyi döntés. Vannak olyan szakok ahol hiába fizetsz ki milliós összegeket a tandíjért ha olyan helyen tudsz vele csak elhelyezkedni amivel keresel 200ezer ft-ot. És szerintem nem mindegy, hogy 4 évig tanul egy egyetemen vagy letesz 1 év alatt egy cnc gépbeállító vizsgát amivel ugyanannyit keres vagy még tőbbet is. Ráadásul még szereti is csinálni ami szerintem fontosabb a pénznél.
2016. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!