Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a sok egyetemista...

Mi ez a sok egyetemista plázacica?

Figyelt kérdés
Méteres műköröm,iPhone 6,5 kg smink csak a divat,instagram,féészbúúk...stb És az ilyenek járnak jogra meg közgázra...valahogy nekem nem hitelesek.Még az ebédem megmelegítését sem merném rájuk bízni,nemhogy fontosabb ügyeket.Egyébként semmi bajom velük,nem tartom őket ostobának,csak valahogy nem tudom elképzelni hogy milyen lesz ha majd 5 év múlva csak plázacicák dolgoznak a hivatalban....
2016. ápr. 11. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Szüleik berakták őket vmi büfészakra persze pénzért, közbe meg buták mint a föld
2016. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhiheted, hogy ők nem fognak hivatalban dolgozni 200e nettóért, sem jogászkodni...
2016. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
A gond ott van, hogy el is hiszik magukról, hogy ők valakik, mert "fullos" külsővel jelennek a mindennapi életben. Ha közülük vannak olyanok, akik tényleg értelmesek, és van sütnivalójuk, azok ki is használják ezt, és helyezkednek el olyan körökben ahol továbbgyakorolhatják a mivoltjukat...
2016. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor jó hogy nem csak én gondolom így :D Már kezdem azt hinni hogy én vagyok a dekfektes mert nem nézek ki úgy mint Kelemen Anna és csak OKJ-s képzésre járok.
2016. ápr. 11. 13:19
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindig a külső alapján kéne ítélni...
2016. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán ne vonj párhuzamot az ilyen nők, és közted. :) Nem vagy kevésbé értékesebb nő, mert "csak" OKJ-s képzésre jársz. A többi dologról nem is beszélve.
2016. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Pár éve még a kiskosztüm és az "okossátevő szemüveg" volt a divat, mert felvették őket a jogra.
2016. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

Hát én se nagyon tudom elképzelni az ilyeneket hivatalban..

De van is rá példa szerintem sajnos elég sok, a baj az hogy ezzel a mentalitással életvitellel kerülnek helyekre, mondjuk egy munkaadó cégnél rábizzák hogy ő intézze az ember felvételt, őt persze annyira nem érdekli milyen a jelentkező személyisége, képességei, mellette pötyög a telefonján nézegetve az álom pali képét,meg barinős képeket, ő csak azt várja mikor telik már le a munkaideje, és tervezi a napját hogy mikor mennyen szoliba.

Igy csak szimpátia alapján válogat az érzelmeire hagyatkozva hogy a jelentkezőnek megnyerő volt e a beszéde, viselkedése, igy kiszürve a tökéletességet, Igy ha a jelentkező netán rendelkezik beszédhibával, vagy valami amiből ő úgy érzi hogy szerencsétlen kibukott forma, akkor ő azzal nem foglalkozik, mert hogy kerüli a negativ embereket, nehogy lehúzó hatással legyen az ő kis lelki békéjére.

A másik kedvencem mikor ilyen női vezetők vannak, adnak fel hirdetéseket,kicsit férfiasabb szakma, és a munka leirásba úgy adnak fel egy hirdetést,olyan rózsaszin felhőbe mázoltan fogalmazzák meg, aminek valójában semmi köze nincs az adott munkához, és nem igazán értenek hozzá ugye, a Nőcit ez hidegen hagyja, csak rámondja szinpátiából a jelentkezőre hogy persze jöhet, legyen jó társaság gondolva magába, az emberke meg jóhiszemüen elmegy és ott kell rádöbbennie hogy hát ez még sem egészen az a munkakőr szakma amit várt. Tehát szerintem vannak olyan területek amikre az ilyen nők alkalmatlanok, de még is bekerülnek mert úgy néznek ki hogy megnyerik az embereket. Igy megkapja érdekből is a főnöktől a havi 200-ezrét plusz egyéb juttatásokkal, a Nőci meg büszke arra hogy Ő igen is milyen komoly fárasztó munkát végez, és Igy adja el azt a formáját hogy tisztességesnek tünjön. a kapott pénz mondanom sem kell mire költik, verik el, Ékszerek, ruhák, wellness, fitness, speciális ételek, (nekik nem elég 5000ftos étel) nem, neki speciális 10000 ftos kell, csak azért mert hü de mennyire tetszik neki a köret, s legyen mit kiposztolni ugye. Ebből jön az hogy nekik Pénzes férfira van szükségük.akit még lehúzhatnak, nehogy már nekik kelljen fizetni.

2016. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
74%

Miért ne járhatna közgázra meg jogra? Inkább ilyen járjon, mint azok, akik amúgy fogalomból sem ismerik az emberi jogokat, vagy épp kifejezetten ellenük vannak, mert van egypár olyan.

Az a te problémád, hogy felszínes, látens nőgyűlölő vagy, nem az övék, úgyhogy oldd meg ahogy akarod. Ők járnak jogra, lediplomáznak, jó karrierjük lesz, te meg majd még mindig velük fogsz foglalkozni 5 év múlva is lol

2016. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja persze :'D Mert minden diplomásnak van munkája Magyarországon...ez így megy nyilván!Te hol élsz ember?Nagyon képben lehetsz a Mo. jelenlegi helyzetével!Nálunk a városba konkrétan a wc-t pucolják a diplomások is annyira nincs munka!És igen nem tudom fejből a büntető törvénykönyvet,de azokkal a jogaimmal amik a mindennapi élethez szükségesek igenis tisztában vagyok!Szerintem ehhez nem kell egyetemet végezni...elég csak utánanézni vagy kérdezni.És egyáltalán nem vagyok nőgyűlölő de akkor is szánalmas látvány egy ilyen pökhendi magamutogató bazári majom egy ilyen komoly és felelősségteljes munkakörben!
2016. ápr. 11. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!