Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van szüksége a tanárnak...

1314 kérdése:

Miért van szüksége a tanárnak arra h a diák tisztelje a szüleid?

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, mit érdekli a tanárt, hogy a diák tiszteli-e az én szüleim.


:D

2016. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tanár valamilyen gyermekkori trauma folytán keveri a zöngés-zöngétlen mássalhangzókat, ezért szüksége van rá, hogy a diák tisztelje a szüleimet.
2016. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint h miért van szüksége a tanárnak arra h a diák tisztelje a szüleit..Bocsi,elírtam
2016. dec. 12. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem a tanárnak van rá szüksége, hanem neked. De mivel te fiatal vagy, nem látod át ennek szükségességét.
2016. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tanárnak a diákkal kapcsolatban nagyon kevés dologra van szüksége. Például a gyerek olyan szintű tudására, amely az ő munkáját igazolja. Ezen felül másra nincs is talán.

Tehát nem neki van szüksége arra, hogy a diák tisztelje a szüleit, hanem a diáknak, illetve a diák környezetével való kapcsolatának (amely ugye a szülőkkel való együttélésben merül ki optimális esetben). A szülő iránti tisztelet pedig alapvető dolog. A tanár csak megpróbálja a gyereket a helyes útra terelni.

2016. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen teljesen egyetértek,én is csodálkoztam mikor ezt a tanár feltette,de sztem nincs tisztában azzal h erre a kérdésre nincs normális válasz. Az egész kérdés értelmetlen.
2016. dec. 12. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a gyerek aki a saját szüleit se tiszteli, semelyik felnőttet sem fogja tisztelni.
2017. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!