Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fel fognak venni?

Fel fognak venni?

Figyelt kérdés
Álmos Vezér Gimnáziumba jelentkeztem (14.kerület) és nagyon aggódom, hogy nem vesznek fel... :( 58. vagyok, 32 létszámú lesz az osztály... Azért ide írtam, mert gondolom vannak itt szülők, esetleg diákok, akik kiesnek előlem, ezzel egy kicsit megnyugtatnátok... Szerintetek bekerülök? És ha nem vesznek fel a megjelölt iskolába mit tegyek...? 4.9-es tanuló vagyok, egy rosszul sikerült központival... :(

2016. ápr. 19. 20:45
 1/10 anonim válasza:
4,9-el hülyék lennének ha nem válogatnának be. Ha mégsem vesznek fel valamilyen oknál fogva akkor sem keseredj el.Nem éri meg.Több sulit is bejelölhettél,ilyen átlaggal biztosan választhattál kedvedre.Én nem szívesen mennék olyan suliba ahová tudom hogy nem vennének fel szívesen. Sok sikert!
2016. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Éppen ezaz, sehova nem vettek fel. Ez az utolsó reményem, és ha gyűjtőbe kerülök, mindenki büszke lesz rám... Ahh... Köszönöm...:(
2016. ápr. 19. 20:52
 3/10 anonim válasza:

Nyugi szerintem simán felvesznek.

A 4.9-es átlag meg nagyon jó.A központi pedig nehèz volt.😊

2016. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hogyhogy sehova sem vettek fel ilyen jó átlaggal?
2016. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát... Megjelöltem a Dózsát, már kirakták, nem vettek fel... A Teleki Blanka Gimnázium max 26-án derül ki, de 39. vagyok rangsor alapján, ami a 89. hely, mivel egy rangsorba kb 4-es kerültek, ez alapján esélytelen, + Könyves Kálmán, ahol 456. vagyok. Tehát... Csak az Álmos esélyes...:(
2016. ápr. 19. 21:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha mégsem vennének fel sehova akkor legyen ugyanilyen az átlagod és félévkor iratkozz át egy másik suliba. Olyan nincs, hogy 4.9-es átlaggal ne vegyenek fel egy gimnáziumba.
2016. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm...!
2016. ápr. 19. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:
4.9-es átlaggal a gyűjtőbe? Pubi neked szihologus kéne ez sujos önértékelési probléma
2016. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Egyáltalán nem önértékelési probléma... Ez a valóság. Háromszoros túljelentkezés van, a pontok alapján nekem nem emel fel annyit az átlagom, amennyit lehúzott a központi... 48 pontos központival nem igazán szeretnének, hiába 4.9-es az átlagom...
2016. ápr. 20. 10:00
 10/10 A kérdező kommentje:
Most rakták ki a Telekit... Oda sem..
2016. ápr. 20. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!