Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy lány szaktársam az...

Van egy lány szaktársam az egyetemen, aki folyamatosan szemmel tart, miért teszi?

Figyelt kérdés

Nem szeretném ha tudná, hogy észrevettem, és nem is leszbikus a csaj, ahogy én sem. Abba nem mennék bele részletesen, hogy ezt honnan vettem észre.

Mi lehet az oka, amiért egy lány vagy nő egy másikat figyel mindig? Mèg online is mint egy igazi bolond.


2016. dec. 13. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Sok csajnak jó radarja van, észreveszi, ha egy általa kinézett srác másik csaj iránt (is) érdeklődik. Aztán figyeli éppen úgy a konkurenciát, mint ahogy a cégek is.

Nézi pl., hogy a konkurens csajnak ismerőse-e a neki tetsző srác facebookon, lájkolgatják-e egymás képeit, hozzászólnak-e egymás új bejegyzéseihez.

2016. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Még egyetemen is ez megy?..


Miből gondolod, hogy akkor is néz mikor te nem nézed, vagy hogy neki is feltűnt, hogy miért nézed állandóan ezért azt nézi, ahogy te nézed..?

2016. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Féltékeny rád, konkurenciát lát benned a nemi élet terén.

2. Ő maga stréber, nagyon hajt, és te is jó tanuló vagy, így szakmai konkurenciát lát benned.

3. Valamiért fura vagy gyanús a viselkedésed, nem tud hova tenni, ezért figyel.

4. Törvénytelen dolgot tettél/teszel(pl.: drogot árulsz), vagy a közösség érdekei ellen dolgozol, és ő ezt gyanítja, rossz néven veszi.

5. Tettél ellene valamit a múltban, és most bosszút akar állni.

6. Te magad kínai/arab diák vagy, ő meg a TEK-nek dolgozik(az összefüggés gondolom triviális).

2016. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mit tudok vele kezdeni így?

Ne vegyem figyelembe innentől?

Érdemes tartanom tőle? Hogyan tudna nekem bekavarni, ha ez igaz, amit írtok?

2016. dec. 13. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:

"Mèg online is mint egy igazi bolond."


Ezt honnan tudod?

2016. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, az ajánlott lépések attól függnek, hogy a hat pontból, amiket valószínűségi sorrendben felírtam, melyik áll fenn.
2016. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen kérdésekkel válaszoltál a hozzászólásokra? Szerintem csak skizofrén vagy.
2016. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kizárásos alapon az 1. és a 3. lehet igaz. Ha csak ezek vannak.
2016. dec. 13. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az egyes eset áll fenn, akkor szerintem nem érdemes foglalkozni vele, ha a hármas, akkor lehet változtatnod kellene a "fura" viselkedéseden.
2016. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!