Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy elutasítottam?

Normális, hogy elutasítottam?

Figyelt kérdés

Apa kérdezte, hogy valamelyik nap átmegyek-e egy számomra idegen nőhöz. Azt hiszem az apámnak az anyjának a testvére, de én nem ismerem, még sosem láttam. Azt mondta, azért kéne átmenni, hogy megcsináljam neki a telefonját, de úgy őszintén, nem is nagyon értek a telefonokhoz. Mellesleg nem szeretek idegenek házába belépni. Ja, és ez a nő akkor jelent meg igazából, amikor a mamám meghalt (testvére), azelőtt soha az életben nem hallottam róla.


Normális, ha elutasítottam?


2016. dec. 14. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem feltétlen kellett volna elutasítani, csak kérni valamit cserébe. Nem apádtól, hanem a nőtől természetesen. Ki szeret ingyen dolgozni?
2016. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Én is elutasítom, pontosabban a megfelelő szakemberhez küldöm azt, aki olyasmit akar velem megcsináltatni, amihez nem értek olyan szinten, hogy felelősséget tudjak vállalni a munkámért.

Az meg nem hiányzik, hogy utána még én leszek a sz..r, ha nem tudom megcsinálni.

2016. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha az en apam megkerne engem egy szivessegre akkor megtennem, tok mindegy hogy kihez kellene mennem.
2016. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
3# Jó neked, hogy olyan viszonyban vagy az apáddal. Nem mindenki járt így.
2016. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem idegen. A nagymamád testvére. Nem dőlt volna össze a világ, ha elmész egy órára. Hogy meg tudod-e javítani a telefont, vagy nem, teljesen mellékes.
2016. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mellékes, az lenne a vizit célja.
2016. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5. válaszoló: Jó pofizni sem szerettem volna. A mamám sz@rt rám, és apa felőli rokonok többsége rossz emberek. És 3. válaszoló: Nem vagyok olyan jó viszonyban az apámmal.
2016. dec. 14. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy rossz ember, ha még sosem találkoztál vele? Egy látogatást megért volna. Majd ha te leszel 60-80 éves, valószínűleg másképp fogod látni a dolgokat.
2016. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8.: Apa már elpletykált neki csomó hazugságokat. Apa nem is ismer engem... Inkább kerülni szeretném. :/
2016. dec. 14. 14:50
 10/11 anonim ***** válasza:

"És 3. válaszoló: Nem vagyok olyan jó viszonyban az apámmal."


Akkor meg mit kerdezgetsz hogy normalis-e amit csinaltal. Eleve nem normalis a viszonyod apaddal, tokmindegy hogy mit csinalsz.

2016. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!