Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg jól döntöttem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jól döntöttem, hogy elutasítottam a folytatást? Szerintetek se lehetett volna ebből valódi kapcsolat?

Figyelt kérdés

Még idén májusban találkoztam egy közös ismerősi program alkalmával egy kedves lánnyal, akivel már akkor elég jól megismerkedtem. A későbbiekben is tartottuk a kapcsolatot, a nyáron négyszer találkoztunk is, és szép napokat töltöttünk együtt. Eddig minden csodálatosnak hangzik, de sajnos van két probléma is a helyzettel:

1., ez még a kisebb: több mint 200 km távolságra lakunk egymástól, így még a szünetben is csak ritkán tudtunk találkozni.

2., a nagyobb baj a kettőnk közötti korkülönbség: én már elmúltam 21 éves, ő még csak alig több 15-nél. Már az elején is elég soknak tűnt ez így, de a lány a kezdetektől fogva rajongott értem, és idővel én is eléggé megszerettem őt, de a családok (főleg az ő szülei) ezt azóta sem tudták így elfogadni, az apuka egyenesen eltiltotta tőlem.


Éppen ezek miatt jutottam arra az elhatározásra, hogy ebből sajnos nem lehet folytatás. Nekem is rettentő rossz érzés volt vele közölni ezt az egészet, főleg így nyár végén, de annyi minden hátráltatta már eddig is a kapcsolatunkat, hogy sajnos ezt így nem lehetett tartani tovább. Szerintetek jól döntöttem, tényleg nem lett volna ebből igazi párkapcsolat? Vagy én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere, hogy ezt így lezártam? Nagyon sajnálom egyébként a lányt, tényleg látszott rajta az őszinte szerelem :(



2016. szept. 3. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél.
2016. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani. Ha tényleg szerettétek egymást akkor megért volna annyit hogy megpróbáljátok szerintem. Köztem és a barátnőm között 10 év van és majdnem 300km, és nyílván rossz ez a távolság és hogy ritkán látjuk egymást de tudtuk mit vállalunk ezzel és szeretjük egymást :)
2016. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 évesen szinte még gyerek, annyira máshol tartotok és fogtok az életben tartani pár év múlva... A korosztályodban keress inkább lányt.
2016. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alapvető baj az kettőtök között, hogy te nem vagy szerelmes belé, ez világosan lejön az írásodból. Ergo jól tetted, hogy lezártad az ügyet, alkalmat adva neki arra, hogy idővel olyan párt találjon, aki valóban szereti őt, nemcsak "eléggé".
2016. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél.
2016. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!