Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves lány vagyok. Úgymond...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok. Úgymond a "barátom" meg akart csókolni, de én hülye módon elutasítottam. Szerintetek rosszul cselekedtem? Többi lent 👇

Figyelt kérdés

Én is akartam a csókot,de féltem hogy leégetem magam (ez lett volna az első csókom.)Előtte volt már arcra puszi. Végülis már nem számít,mert már ne vagyunk együtt,de azért a válaszokat nagyon megköszönném.

Előre is köszönöm!



2016. aug. 9. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem cselekdtél rosszul, valószínű még nem érezted magadat késznek erre,ésha meg nem akkor nem kell erőlttni, mert majd úgyis tudod mikor lesz az a pillanat amikor te is akarni fogod :) amúgy pedig már írtad hogy vége, szóval: "holnap már holnap lesz, tegnap meg már nem lesz..."
2016. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Jól tetted! Abból amit írtál, azt szűrtem le, hogy még nem jözt el neked "az a pillanat." Remélem nem emiatt szakítottatok.
2016. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) 2.kommentelőnek: Fogalmam sincs mi történt. A szakitásunk előtt volt ölelgetés meg puszi.Másnapra meg úgy döntött hogy már unalmas vagyok számára,legalábbis én így szűrtem le. Tehát ennyit jelentettem neki 8hónapon keresztül. De eléggé rosszul esett mert már hozzám se szólt meg amikor beszélni akartam vele akkor elment a közelemből. Ja,és a legjobb barátnőmmel "romantikázott". Az esett a legrosszabul hogy a barátnőm hagyta magát. :/ Nem tudtam mitévő legyek.
2016. aug. 10. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, majd lesz más.
2016. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így a helyes,ahogyan leírtad :) Köszönöm a választ mégegyszer :)
2016. aug. 10. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!