Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszafogott, csendes, komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogott, csendes, komoly FÉRFIAK! Milyen nők jönnek be?

Figyelt kérdés
kort is írjatok!

2016. máj. 27. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akik vonzódnak hozzám...
2016. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Valószínűleg hasonló tulajdonsággal rendelkező nők.

Fú de nagy logika kell hozzá... (Pedig még fiú sem vagyok...)

Tudod hasonló a hasonlót vonzza.

2016. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

utolsó, nem túl éles a logikád, nem biztos,hogy mindenkinél így van.


és férfiak válaszát várom, korral!

2016. máj. 27. 13:29
 4/13 anonim ***** válasza:

2-esnek igaza van :)

28F

2016. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyilván nekem is a szép lányok jönnek be legjobban, de semmiképpen sem a műcicák. Szóval azok a lányok, akik mosolygósak, nem olyan ruhában járnak, hogy a fél pópójuk kint van, de mégis csinosak, és amikor az ember rájuk néz, nem azt mondja, hogy "Úúúú de ribis, nagy megbacccnám", hanem amikor azt mondod rá, hogy "Na de csini, szimpatikus" Nem tudom érted-e, hogy mire gondolok :D 22/F
2016. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a visszafogott, csendes, komoly nők.


27F

2016. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Visszafogott, csendes, komoly, magabiztos, jó belsővel és szép külsővel rendelkező nők jönnek be.

F33

2016. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem pont fordítva, én csendesebb visszafogottabb vagyok, de a lányoknál a kezdeményezőbb , határozott , céltudatos lányok jönnek be.


25/F

2016. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én barátom is csendesebb, visszafogottabb, kicsit régimódias, hát én eléggé temperamentumos vagyok és határozott... na jó.. nyilván nem mindenben, de alapvetően igen. És szereti. :D És a hűséget is nagyra értékeli, vagyis legfőképp azt. Ebben nagyon egyezünk.
2016. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyen férfiak még tényleg vannak? :O
2016. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!