Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy olyan nőnek felmenni társkeresőre aki komoly kapcsolatot szeretne egy kedves visszafogott csendes okos fiútól?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok és a bátyámmal vitatkoztunk erről. Unokahugunk már régóta szingli nem találja párját. Bátyó mondta neki hogy menjen fel társkeresőre én meg azt mondtam oda isten ments mert csak lelki sérültek vannak ott vagy normálisak csak azok komolyat nem akarnak. Amúgy unokahugi átlagos csinos lány nem számít neki a pénz és csak nagyon minimálisan a külső, 28 éves.
2016. márc. 13. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Bakker, pedig már majdnem írtam egy privátot, de végigolvastam...
2016. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem próbálta, akkor nem tudja, hogy tetszik-e neki az ismerkedés ezen formája, vagy nem. Nem szeretem az előre ítélkező mentalitást.
2016. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
hogy ez mekkora kamu ez a kérdés... xd
2016. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
3. Ez most miért lenne kamu? Minden kérdést lekamuztok? Unalmas már kicsit!!
2016. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

4es

"Amúgy unokahugi átlagos csinos lány nem számít neki a pénz és csak nagyon minimálisan a külső"


Itt vérzett el. Ha még esetleg igaz is lenne rá ez, amikor ez egy kérdésben ki van hangsúlyozva az 100% mese habbal.

2016. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
5os sajnos a mai világba ezt ki kell hangsúlyozni mert minden nőről az van elterjesztve hogy pénzéhes csak külsőre mennek amikor sok kivétel van
2016. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
6os tudod van az a mondás, hogy "messziről jött ember azt mond amit akar".
2016. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Demagóg előítéletek rabja a drága rokon.
2016. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ~OnLány~ ***** válasza:

Ezt döntse el ő.

Próba cseresznye :D

Szóval próba szerencse. Ha nem sikerül,akkor sem lesz baja,ha regisztrál.

2016. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ha én erre azt mondom, hogy találtam egy gyöngyöt a sok nem gyöngy között, ő már akkor is hiába megy fel. hiszen már elvittem :)


próba-szerencse.

2016. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!