Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tanult vki több szakmát is?

Tanult vki több szakmát is?

Figyelt kérdés
Pl mert rájöttél, hogy elsőre pályát tévesztettél, vagy ezzel az elsővel nem tudtál elhelyezkedni, vagy elkezdett érdekelni vmi ùj stb stb :)

2016. dec. 16. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pl mert rájöttem már az első napon, hogy én ezt nem akarom csinálni, de abban az időben a gyerek az apja nyomdokaiba lépett (műszergyártó és -karbantartó). Ami érdekelt, az a számítástechnika volt, és mivel az apai nyomdok nem jött be, hova menjen a gyerek? Az anyaira. Anyám a nyomdász világban dolgozott, az pedig a digitális nyomdai szöveg- és képfeldolgozásban kapcsolódott a számítástechnikához, így ez lett a második szakmám.
2016. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
én érettségi után vendéglátó üzletvezetőit végeztem, mondjuk csak felszolgálóként dolgoztam, de imádtam csinálni fiatal koromban :) férjhez mentem, gyermekem született, úgy gondolom nőként akinek családja van nem ideális munkahely a vendéglátás...így ezután (rokonszakma) kereskedelemben dolgoztam, ezt nem végeztem el, de itt is "emberekkel kellett foglalkozni" -így ezt is nagyon szerettem :) majd családi állapotom változott és egyedül nem tudtam megoldani ezt a munkakört sem, elmentem egy magán bölcsibe gondozónőnek - el is végeztem egy tanfolyamot, így erről is van papírom - (álommeló volt ! :D) (közben újra férjhez mentem, jelenleg gyes-en vagyok) és most januárba kezdek el egy természetgyógyász tanfolyamot, mert közben megismerkedtem egy gyógymóddal amit szeretnék minél több embernek elérhetővé tenni, de ehhez kell hogy legyen "papírom" - talán ez lesz majd az utolsó tanfolyam.. de ki tudja mit hoz még a jövő :) még csak 41 éves vagyok... :D
2016. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 ✔

Korrekt :D

2016. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
köszi! :D az embernek alkalmazkodni kell az aktuális helyzetéhez.. :D - mondjuk szerencsés vagyok hogy mindig olyan munkakörben tudtam elhelyezkedni amit szerettem csinálni :) (irodába egy gép előtt tuti megbolondulnék...)
2016. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2

A páromat is pont a természetgyógyászat kezdte érdekelni, de még nem iratkozott be

2016. dec. 16. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:
ha komolyan érdekli írj majd privit, elmesélem mivel szeretnék én foglalkozni és talán tetszene neki is ez a gyógymód... :)
2016. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!