Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kérdezik szinte azonnal:...

Miért kérdezik szinte azonnal: hány éves vagy? Miért számít?

Figyelt kérdés

Nem sokszor, de olyankor elég intenzíven vagyok itt az oldalon. Ilyenkor kérdéseket teszek fel, és sokra válaszolok is. No és mindjárt van, aki privát rámír. Semmi különös a válaszában, nyugisan írhatná az oldalra, hogy más is olvashassa, de nem. Tévedés ne essék, nem a privát levelek ellen vagyok, válaszolok is, de miért kérdezik rögtön, hány éves vagy? Én nem társat keresek!

Itt most nem olyan kérdésre kell gondolni a részemről, amihez feltétlenül kellene a korom, vagy ismerkedésre jogalapot adó kérdés.

Mégis azt veszem észre, sokan csak fel akarnak csípni valakit. Jó példa: vki hasonló problémával küzd/hasonló a hobbija mint nekem, valakivel meg akarja beszélni.

Oké, írok neki, kompetensként az adott szituban:rögtön visszakérez, reagálás nélkül: hány éves vagy?

Nem ismerkedem, senkivel nem fogok találkozni, mi a csudáért olyan fontos a kor, ha két üzenetet váltunk, és kész?



#életkor #privát levél
2016. dec. 18. 07:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Ezt én is tapasztalom. Kiírok egy teljesen semleges kérdést vagy választ és erre jön a privi hogy lány vagy? Hány éves vagy? Szerintem is fura, mivel nem olyan jellegű dolgot írtam.
2016. dec. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésedben benn van a válasz: ismerkedni akarnak, szexchatelni.


Hány éves vagy?

2016. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le őket, ne foglalkozz velük. Hiába van benne az oldal szabályzatában, hogy nem ismerkedős oldal, elég sokan mégis ismerkedni próbálnak.


Egyébként meg azért elég sok kérdéssel kapcsolatban tényleg érdekes lehet tudni, hogy 15 vagy 75 éves látja-e úgy a világot, ahogy leírta a kérdésben vagy válaszban.

2016. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

erre is megvannak a megfelelő oldalak. Azt is megérteném, ha szex témakörben írnék, hogy valaki bepróbálkozik. Vagy ha azon nyávognék, hogy nincs senkim, írjon prvátot.

De ha megkérdezek egy teljesen semleges kérdést...

2016. dec. 18. 08:50
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes, nekem nincs ilyen tapasztalatom, pedig gyakran használom az oldalt.
2016. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, de ez még nem befolyásolja érdemben azt, hogy nekem viszont van.
2016. dec. 18. 08:53
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
nme si téertm mril bsezléz. de ah árm tit arttnuk háyn vées vyag? pcuré ftoóatk nme klüedzs?
2016. dec. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%

na a viccet félretéve: nem mindegy hogy egy lány vagy srác mondja a dolgokat, az se hogy 13 vagy 23 valaki, mert a perspektívák mások.


amúgy meg sok a kanos srác itt.

2016. dec. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Megjelent a helyi intelligencia. Ave:)
2016. dec. 18. 08:55
 10/22 A kérdező kommentje:

Persze, addig oké, hogy fontos, valaki élettapasztalattal szól valamihez, vagy csak hallotta, hogy valaki valamikor olvasta, hogy van ilyen is, de nem biztos.

Sokban számít az életkor.

2016. dec. 18. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!