Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kérdezik szinte azonnal:...

Miért kérdezik szinte azonnal: hány éves vagy? Miért számít?

Figyelt kérdés

Nem sokszor, de olyankor elég intenzíven vagyok itt az oldalon. Ilyenkor kérdéseket teszek fel, és sokra válaszolok is. No és mindjárt van, aki privát rámír. Semmi különös a válaszában, nyugisan írhatná az oldalra, hogy más is olvashassa, de nem. Tévedés ne essék, nem a privát levelek ellen vagyok, válaszolok is, de miért kérdezik rögtön, hány éves vagy? Én nem társat keresek!

Itt most nem olyan kérdésre kell gondolni a részemről, amihez feltétlenül kellene a korom, vagy ismerkedésre jogalapot adó kérdés.

Mégis azt veszem észre, sokan csak fel akarnak csípni valakit. Jó példa: vki hasonló problémával küzd/hasonló a hobbija mint nekem, valakivel meg akarja beszélni.

Oké, írok neki, kompetensként az adott szituban:rögtön visszakérez, reagálás nélkül: hány éves vagy?

Nem ismerkedem, senkivel nem fogok találkozni, mi a csudáért olyan fontos a kor, ha két üzenetet váltunk, és kész?



#életkor #privát levél
2016. dec. 18. 07:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem privátban még sose kérdeztek, bár én csak a szakmai kérdésekre szoktam válaszolni, valszeg itt van a kutya elásva nálam :)
2016. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Sok embernek megszokott. Nem feltétlen, mert társat keres.
2016. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!