Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Énbennem van a hiba az alábbia...

Énbennem van a hiba az alábbiak miatt?

Figyelt kérdés
Attól még lehet jó ember valaki, hogy dohányzik, de valahogy mégis, ha meglátom a dohányzó embereket (különösen nőket), akkor elkezd taszítani, ugyanígy a bármilyen kábítószer kipróbálása. Ezek a vesszőparipáim. Kiskoromtól így van ez. Az már más kérdés, hogy nem is iszom sosem, de azt már el kell fogadnom, hogy más így érzi jól magát. A dohányzástól való undorodásomnak elvi okai is vannak. Tudom, hogy most sokan azt hiszitek szenteskedő valaki vagyok, pedig nem, csupán nem értem, miért jó pénzért betegséget vásárolni. Sokan kamaszkorban azt hiszik, nagyon menők tőle, pedig egyáltalán nem. Bár én mindig is más ösvényen haladtam. Amikor látom, mennyien dohányoznak, azt érzem, hogy mennyire fertő, amiben élek. Tudom, most fogom majd kapni az üzeneteket, hogy menjek papnak vagy zárdába, mégis azt hiszem, másokat is zavarhatnak bizonyos dolgok. Talán túl érzékenységre vall, hogy amikor a dohányzó embereket látom, elkezdek negatív emóciókat lejuttatni a szervezetembe, menekülnék mindenhová, szomorú vagyok, de jól tudom, ezen már nem lehet változtatni. Lesz még rosszabb is.
2016. dec. 26. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:

nincs benned hiba szerintem,csak túl érzékeny vagy erre.


tedd magad túl rajta :D

2016. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hiba, nem hiba, mi így élünk. Ennek az előnyeivel és hátrányaival együtt. Mi választottuk. Akik (csak) ezért nem szeretnek, azok mellett van még számtalan másik, akik meg más dolgot nem szeretnek bennünk. Mi ettől még nyugodtan alszunk. Épp mindegy, hogy a cigi miatt nem szeretnek, vagy a szagom miatt, vagy mert tar kopasz vagyok, vagy mert lopdelformán fingok. Az ember talál okot, ha akar. De ez a te dolgod. Hiba, nem hiba, te meg így élsz, hogy mással foglalkozol :)
2016. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Talán azért is, mert nyilván vágyik az ember kapcsolatra nőkkel. Mivel manapság egyre több nő dohányzik, jár bulikba, lerészegedik, drogozik, így leredukálódik azoknak a száma, akikkel ismerkedhetnél.
2016. dec. 26. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!