Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiba volt belemennem igaz? 23/f

Hiba volt belemennem igaz? 23/f

Figyelt kérdés

Kihívott egy gyerek birkózni (én még sosem birkóztam csak tanulmányoztam) verekedni tudok valamennyire, birkózásban viszont egyből volt egy fogása amivel a földre vitt és hirtelen nem kapcsoltam hogy hogyan is védekezzek.

Szóval így felelőtlenség volt kiállnom vele?



2016. okt. 15. 22:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Hopsz, rossz kategóriába soroltam. Elnézést
2016. okt. 15. 22:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Eléggé alapszabály,hogy ha tétje van a dolognak,akkor olyan feltételeket érdemes biztosítani,hogy te legyél jobb helyzetben.

Ezért is van az a mondás,hogy a birkózót boxolni hívd ki,a boxolót birkózni.

Az ellenfeled tartotta magát ehhez.

Egyébként meg a legegyszerűbb ilyen helyzetben ha zombivá alakulsz.Kiharapod az arcát,leharapod az ujját és el fog engedni.

2016. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kevés volt az agresszió:) a boxolót is meglehet ám verni , sokan ezzel is hatalmas tévedésben vannak hogy csak boxolóval ne kezdjél.
2016. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán világos a kérdés, hogy ez most csak játék volt, fogadás, vagy komoly bunyó. Ha az utóbbi akkor adni kell neki mindennel ami a kezedbe kerül, ha az előbbi akkor miért lett volna hiba? Ő jobb volt, ő nyert, ennyi.
2016. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Bezzeg engem még soha nem hívott ki senki birkózni... valószínűleg engem is hamar földre vinnének, ezért kell engedélyezni a földharcot is, ott még van remény. :D

Mi is ebben a hiba vagy a felelőtlenség nem igazán értem, nem történt semmi bajod nem? Hát akkor meg?!

2016. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Függ nagyon az embertől is, hogy le tudod-e nyomni. Józsikát aki heti 2x a boksz-teremben edzeget lehet leveri egy olyan aki sose csinált semmit, de egy Tyson kaliberű ember miszlikbe aprít.
2016. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magasságotok? Ő hány éves?
2016. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!