Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 évesen még nem volt barátom...

20 évesen még nem volt barátom, ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még nem volt egyetlen barátom sem, nehezen ismerkedem és nem is járok olyan helyekre ahol lehetőségem lenne ismerkedni,így sajnos nagyon reménytelennek érzem az életem. Körülöttem mindenki szerelmes és boldog én meg egyedül sirok :(
2016. dec. 27. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Nekem sem volt 18 évesen barátnőm, igaz szűz nem vagyok, de szerelmes nem volt még, te miért akarod erőltetni?
2016. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem meg nem volt még barátnőm 20 évesen. Nem kell ennyire akarni meg erőltetni majd jön magától.
2016. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
A lányok szerencsésebbek ilyen szempontból, a "társadalom" ezt nem ítéli el, és nem titulálja gáznak meg cikinek. Ellenben ha fiúról van szó...
2016. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát a környezetemben nem ismerek mást akinek 20 évesen nem volt még barátja igy kicsit kellemetlenül érzem magam emiatt :( úgy érzem soha nem talál rám a szerelem, pedig már vágynék egy társra aki mellettem van.
2016. dec. 27. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Nekem szintén hasonló a bajom, te sem mersz neked szimpatikus emberekre ráírni?

24F

2016. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 18 évesen már volt barátnőm nem is egy. Én is erőltetni akartam. Aztán rájöttem hogy ha nem olyan emberre szánjuk az időt, energiát és pénzt akit tényleg szeretünk akkor ahelyett hogy jó lenne inkább csak még egy dolog lesz az életünkbe ami lehúz és felidegesít. Kemény 2 lánnyal is emiatt szakítottam akik komolyan gondolták. Bunkóság volt tőlem tudom, de ha egyszerűen nem megy.

Az egyetlen probléma hogy az a lány akivel meg el tudnám képzelni az ilyen kategóriában meg nem tudja velem. De lehet igaza is van.

Minden esetre a tanulság hogy erőltetni nem szabad. Nyitottnak kell lenni, teremteni alkalmakat ismerkedésre, de görcsösen "bárkit" akarni az katasztrófa.

2016. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nah több dolog és ezt jegyezd meg:



1.) SOHA ne másokhoz mérd magad. Mindenki más és más a felfogása, érettségi szintje. Én 26 vagyok, nekem kb 1 kapcsolatom volt, az is olyan, hogy feljártam hozzá dugni. Egyszerűen nem vagyok szerelmes típus és mást meg nem fogok szédíteni csak mert unatkozom. (ahogy sok pasi teszi) Nem azért akarok kapcsolatot, mert másnak van, hanem mert Én érzem úgy, hogy megéri energiát fektetni bele.


2.) Az, hogy kapcsolatban van valaki, nem feltétlen boldog. NAGYON sok a társfüggő, aki képtelen egyedül meglenni. ha MAGADTÓL és MAGAD MIATT nem tudsz boldog lenni, akkor soha nem leszel az, és ha másoktól várod el, hogy boldogságot adjon, akkor gratulálok, társfüggő vagy. MAGAD miatt tegyél meg dolgokat, és ne azért mert másnak akarsz megfelelni.


3.) Az, hogy legyen kapcsolatod stb, egy társadalmi hazug elvárás. Attól, hogy nem vagy kényszeresen egy másik emberrel, még boldog lehetsz. Ilyenkor foglalkozz magaddal, fejleszd magad, légy nyitott a világra.


Tanács: Egy nő nem attól nőies, hogy kirakja a face re a cicijét, pózól, vagy teszi ezt az ostoba hercegnőt, amit nagyon sokan csinálnak. Egy nő a kisugárzásától lesz nőies és a fellépésétől. Hidd el, egy nőnél pláne kisugárzik még az is, ha nem volt pasival, a magabiztos belső világról nem is beszélve. És a kérdés mit akarsz. Egy kis majmot, aki a testedért van veled, vagy egy férfit, aki a belsődbe szeret bele? 26F

2017. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm a válaszod, és igen természetesen olyan férfit szeretnék aki a belsőmért van velem :) Nem vagyok egy "cicikidobós" típus :)
2017. febr. 3. 15:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Vegre valaki:D akkor nem kell aggodni, elarulom a tobbseg az normalis pasi, es husz evesen nem kell temetni magad.

2017. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!