Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy nagyon jó lány barátom...

Van egy nagyon jó lány barátom. Minden nap beszélgetek vele?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lány barátom.Minden nap beszélgetek vele facebookon.Az osztályból mindenki azt hiszi,hogy szerelmes vagyok belé.Nos az tény és

Való hogy olyanokat irkálunk,hogy jóéjt, puszi, de szerintem ez nem olyan dolog mint ha járnánk.Legjobb lány barátom,szeretem barátilag és kicsit szarul esik.Szoktam ölelgetni, meg nem ciki ha néhol sziveket és ilyen pusziló smileket irok neki?



2015. márc. 8. 21:30
 1/2 anonim válasza:

Nagyjából ugyanez van az én esetemben is. Szerelmes voltam belé (vagy legalábbis nagyon tetszett) régebben, most a legjobb barátom. Néha nagyon nehéz ezt megtartani, de nem akarom elcseszni a dolgot. Gondolom azért neked se csak egy barát.

Azzal ne törődj hogy mások mit gondolnak, nem az ő dolguk szvsz. Ha kérdezik mondd hogy nem vagytok együtt, mert hát így is van. Én nem ajánlom hogy nagyon túlgondold az ügyet. Vagy barát vagy nő, ezt el kell dönteni.

2015. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,most is szerelmes vagyok belé ezt tudja és nagy becsben is tartja nagyon jo barátom volt és az is :) Köszi a választ :)
2015. márc. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!