Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni az iszonyú...

Mit tudnék tenni az iszonyú honvágy ellen?

Figyelt kérdés
Már 7 éve külföldön lakok. Èn soha nem is akartam idejönni, csak apám. Szörnyen sivár és unalmas az élet és már nem bírom. Mostanában gyakran van sírogörcsöm is ez miatt. A nyelvet már beszélem nem az a baj hogy nincsenek barátaim stb. mert azok vannak, bár kevés. De nem az igazi semmi. Mit tehetnék ez ellen?

2016. dec. 28. 05:00
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
felmész facebookra albérlet csoportokat keresel,kiveszel egy szobát valamelyik magyar városban,oda költözöl,elkezdesz dolgozni.tessék.
2016. dec. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 1.-es jót ír,de ha túl fiatal vagy még egy ilyen merész lépéshez,javaslom látogass Magyar online karakterfejlesztős jàtékoldalakat.Ez most viccesen hangzik,de rendkívül leköti az embert,új kis célokat ad,szórakoztat,elvonja a figyelmed a hétköznapok mindennapjairól,és ott csak Magyarok vannak.Arról nem is beszélve,hogy új ismeretségeket kötsz,amik pl az én életemben is meghatàrozóak lettek,és barátságok,amik màr nem csak a virtuàlis valóság keretein belül folytatódtak.
2016. dec. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

# 1


Jó ötlet, csak lehet, hogy 12 éves.

2016. dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lol
2016. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Melyik orszag? Ha USA akkor cserelunk? *.*
2016. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok, és már így is napjaim nagy részét a gép elött töltöm nem hiszem hogy 2. válasz megoldás lenne. Amúgy svédországról van szó. Az USA szerintem nekem is tetszene. :)
2016. dec. 28. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon lennél, akkor meg Svédországba vágynák vissza. Hidd el, itt sem olyan rózsás a helyzet.
2016. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vágynál*
2016. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vissza nem, ha tudtam volna milyen, el se jövök. Nem vagyok anyagias csak apám úgy mesélte hogy itt húdemilyenjó midnen amit 11 éves fejjel el is hittem. De már az elsö perctöl tudtam hogy én nem akarok itt lenni. Na mindegy, most nem azt jöttem megvitatni hogy milyenek ott az életviszonyok hanem kijelentettem hogy nem szeretem itt tanácsokat kérnék hogy hogyan tudnám mégis élvezni vagy esetleg tenni valamit ellene.
2016. dec. 29. 07:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ellen nem sokat tudsz tenni. Ezt en is ateltem. Szuleim Magyarorszagra kuldtek nagyszuleimhez evekre. Eleinte jo volt, de kb egy ev utan szornyu honvagyam lett. Rettenetesen hianyzott Brazilia, es nem mult el, idovel sem lett konnyebb, alig vartam hogy vegezzek az egyetemen, es hazakoltozzek Braziliaba. Az utolso egy ev rosszabb volt, mint az elotte levo jopar ev. Egyetlen dolog ami erdekelt, az a magyar nyelv volt. Mikor hazakoltoztem, evekig nem utaztam el Braziliabol.
2017. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!