Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit tegyek honvágy ellen?

Mit tegyek honvágy ellen?

Figyelt kérdés
Szóval,szeptemberbe megyek másik iskolába,ami eléggé messze van a településemtől és nem megoldható a bejárás.Eléggé parázok attól,hogy honvágyam lesz,mert régebben elmentem táborba is ,és az utolsó kettőről haza kellett hozni,mert annyira sírtam.Igaz ez 2 éve volt,de nem vagyok benne annyira biztos ,hogy ez változott volna.Mindig úgy álltam hozzá ,hogy jaj de jó lesz meg minden de a második nap körül valahogy elhagyott ez a jókedv.A jövőmet viszont nem akarom feladni ezért a gyerekességért,mert olyan iskola viszont nincs a közelbe,ahol azt tanulhatnám,amit szeretnék.Félreértés ne essék,most is nagyon várom,és tudom ,hogy rengeteg pozitívuma van.De mégis bennem van az ha mégsem bírom.Az segítene,ha esetleg többet aludnék máshol,és kicsit elszakadnék az itthoni környezettől?Előre is köszönöm a válaszokat! 14/L

2016. dec. 5. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván nem leszel egyedül ezzel a problémával, találkozni fogsz hozzád hasonló problémával küzdőkkel. Szerintem keresd meg azokat az embereket ott helyben, akikre támaszkodhatsz. Könnyű dolgod lesz a tekintetben, hogy a koliban sokaknak új lesz az egesz közösség és könnyebb lesz ismerkedni. És ne feledd soha, hogy nincs messze a péntek, amikor vissza tudsz térni megszokott környezetedbe.
2016. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!