Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul érzem magam a...

Nagyon rosszul érzem magam a bőrömben, nem tudom hova forduljak? Akinek elmesélem legyint hogy ez nem nagy ügy

Figyelt kérdés
2 éves lesz a gyermekem azóta kiesett elől a fogam, felszedtem 20 kg ot,amiből félévente leadok 6 -7 kg és lassan vissza is jön , teljesen torznak érzem magam , a fogam és a szénhidrát mentes ételek anyagi okokból nem megoldható jelenlegi helyzetünkben, mert nagyobb lakás megvásárlására gyűjtünk ami a legfontosabb . Már nem sminkelek teljesen úgy érzem magam mint 1 csúnya viziló ,egyre rosszabbul érzem magam a bőrömben , kihatással van a közérzetemre ,a párkapcsolat az tökéletesen münködik,de se barátkozni se kikapcsolódni nem tudok mert a személyiségem aki voltam 2 éve ,msolygós jókedvű rugalmas nő ,ahoz képest most 1 szomorú önbizalom hiányos ember lettem,tehát lassan bele betegszem hogy nem tudok rajta változtatni
2016. dec. 28. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán néhány apróság feldobna,például egy új frizura vagy hajszín ha a alaposan körülnézel neten vannak olcsóbbak is például tanuló fordászok.Karácsony után a boltok leárazzák amegmaradt cuccokat ez egy jó alkalom hogy apróságokkal meglepd magad nem kell nagy dolgokra gondolni,egy bizsu ,egy körömlakk ezektől én mindig jobban érzem magam..Asúlyod miatt meg ne érezd rosszul magad ,minden egyes nő küzd a súlyával kisebb -nagyobb mértékben.Vannak ruha fazonok amik korrigálják nézegess ilyeneket neten vannak jó léböjt kúrák is de esetleg szerethetnéd kicsit tested mert bár nem vagy a legjobb formádban légy magadrabüsze ,anyuka vagy de ugyan úgy nő:) Ha az étkezés nem megoldható akkor próbálj meg mozogni az többet ér ,akár gyerekkel is lehet pl biciglizés gyereküléssel .Ha nyugis hétvégéd van készíthetsz magadnak arcpakolást ,szinte bárminől lehet megmaradt gyümölcsből kávéból bőrradírt ,simán egy kis joghurt mézzel de ezzel is tele van a net ,ez jó egy kis feltöltődésnek ,kisimul s bőröd " megújulsz".A fogad meg sok pénz valóban nem tudom hogy mit kell rajta helyrehozni,pótolni/kipótolni erre csak a türelem a megoldás ,megbeszéled a pároddal ,hogy neked ez fontos és félretesztek rá idővel .Nekem is kihúzták már egy fogam tudom mit érzel :)
2016. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi máris bevásároltam igaz minden 1 olcsó marketben de a sminket megúsztam 1500 ft ból és hajfestékkel együtt 2000 ft volt és találtam a tv be 1 fit csatornátahol tornázni ,a fogamat megbeszéltük hogy tavasszal megcsináltassuk, köszönöm biztatást,kedves vagy , Boldog Új évet :)
2016. dec. 30. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!