Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kéréssel forduljak...

Milyen kéréssel forduljak azon embertársamhoz aki folyamatosan leönti az autómat kólával?

Figyelt kérdés

Nos, hetente többször és észlelem a autóm le van öntve kólával s ezzel károsítja a festésem. Annyit gondolok, hogy mivel 2 ugyan olyan autónk van plusz még van egy tehát 3 autó. Apuval használjuk a kettő ugyan olyat.


Az enyém mindig le van öntve kólával. De empatikusan kiírnék valamit a szélvédő mögé, hogy ha arra jár és ismét kedve lenne kárt tenni az autóban, hatásos módon ne tegye.


Lehet valami haragosom, de mivel antiszoc vagyok, nem hiszem. Tehát közösségbe nem járok, suliba se beszélek senkivel ha nem muszáj.

Valami ütős szöveg kéne, hogy gondolja meg a tettét.


Ui: kérem mellőzzétek a olyan írásokat, hogy " öntsék csak le a autódat megérdemled úgyis 3 van" 3 kis értékű autó, tényleg nem nagyon érnek semmit. Csak eszmei értékük van.


2016. aug. 2. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rakj oda egy kóláspoharat!
2016. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy dobbermant és kösd a kocsihoz.
2016. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Anyázz be neki, az mindig hatásos.
2016. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kilesed és beöntést adsz neki a kólával!
2016. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én kifigyelném, aztan kapna egy vagy tobb nevelő szándékú pofont. Ha kiirsz valami uzenetet lehet csak jot röhög rajta es folytatja a "szorakozasat" ha ilyen paraszt...de azert meg lehet probalni.
2016. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utcán áll a kocsi... nem tudom kifigyelni. De ha megtalálnám akkor se tudnék mit tenni.
2016. aug. 2. 20:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik ez az időszak is magától.
2016. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kommunikálni szeretne az illető valamit, gondold át, hogy mit. Általában ezeket utálják:

- Ha az "ő helyére" állsz be.

- Ha kora hajnalban, vagy késő este bőgeted a motort, a zenét, csapkodod az ajtót, csomagtartót.

- Ha rendszeresen, ok nélkül vinnyog a riasztó.

- Szemet dobálsz ki a kocsidból.


Ha egyik sem, akkor passz...

2016. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Érdekes lenne ha a házunk elött lenne a helye, amúgy meg én havonta veszek parkolóbérletet, mert ügye fizetős lett a utcánk :) szerencsére a lakók vagyis mi szívtuk meg.


Csöndes kis Suzukim van. A riasztót kivetettem a autóból. Nem csapkodok semmit, jobban vigyázok a autóra mint az életemre. Környezetvédő vagyok...


Szóval akkor nincs tipp.... nálam csendesebb szomszédot és utcabelit nem kívánhat senki. ha beszélek is az a köszönés, más semmi. Még itthon is halkan beszélek.

2016. aug. 2. 23:33
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
GoPro kamera a kocsiba, ahogy felveszi a gyökeret és irány a rendőrség.
2016. aug. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!