Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom magam amiért családos...

Utálom magam amiért családos emberrel foglalkozok de nem tudom el engedni, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Ő 28 éves en 16

Csak egy gyereke van , és élettársa.

Azért mentem bele ebbe a dologba mert olyanokat mondott hogy nem szereti az asszonyát és hogy ott akarja hagyni de addig jo ő még nincs más.

Csak csók volt, de az egyik szemem sír a masik nevet.

Gyerekes apával????

Nekem ő lenne az első, és ha csak hulyit? Hogy lehet valaki ennyire szívtelen?

Eddig is lelki sérült beteg ember voltam de mióta csókolóztam vele még jobban ki vagyok hiszen en nem tennék ilyet sose nem tudom mivan velem.



És olyat is mondtaak nekem hogy terhes állítólag a nő, megkérdeztem azt mondta nem igaz, elmondana. De hozzateszem olyan emberek mondták akik azr akarják hogy ne foglalkozzunk egymással.

Nem tudom mit tegyek teljesen ki vagyok

Kérlek titeket segítsetek nekem adjatok tanácsot


2016. dec. 29. 13:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem. Az az igazság, hogy sose fogom ot elfelejteni és mindig érezni fogok iránta , de massal kell meglennem mert ez nem helyes.
2016. dec. 29. 15:09
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Beszélj nővel. Be kell fejezni e stílusban. Vagy így vagy úgy, de ez így senkinek sem jó.

Írj rám lérlek.

2016. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Èn is d*gtam családos apával 17 èvesen, ő már 36 körül volt, de előttem se volt jò a házassága, csak èltek egymás mellett :)

Mindenhez 2 ember kell, ne parázz :)

Szavazzatok le nyugodtan ;)

De ha ennyire a lelkedre veszed akkor hagyd, keress egy korodbelit.

2016. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

Kislány vagy még, szerinted mit akarhatna? Egyértelműen szexet. És örül, hogy ilyen fiatal lányt foghat ki. Egyre jobban kezdem sajnálni a fiatalabb korosztály srácait.

Keress egy magadhoz való srácot.


#13: Részemről megvolt a lepontozás. Ribizliként gondolom érezted, hogy megfogod kapni.

2016. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
7%

Csak ex-ribizli vagyok :)

Fiatalsag bolondság. De mar csak egyetlen fèrfiè vagyok règes règòta :)

2016. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

Csak egy kérdést tegyél fel magadnak:

Mit akar egy 28 éves (majdnem)férfi Tőlem, egy 16 éves fiatal (szűz)lánytól? Gondolom sejted mi a válasz. És ha ez nem lenne elég: egy felnőtt ember egy olyan anyát akar a gyerekének, aki még maga is gyerek?

És itt most teljesen lényegtelen, hogy milyen a kapcsolatuk. A kérdésekre a válasz se így, se úgy nem kedvező rád nézve.

2016. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván komolyan gondolja veled. Majd otthagyja érted a nőt, aki annyira szörnyű nem lehet, hiszen együtt élnek, közösen gyereket vállaltak(!) és majd becuccol a szüleid házába, a te kis gyerekszobádba, és minden hétvégén ott lesz nálatok a kisgyerek. Hahahh, lol. Mennyit fogsz te még sírni, de nagyon-nagyon megérdemled. Lábtörlő leszel, aki sosem fogja megkapni a szeretett férfit, csak egyetlen testrészét, azt is csak titokban.
2016. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%

"A kérdező kommentje:


Tudom hogy nem kéne vele kezdeni de végülis csak ismerkedünk abba nincs semmi úgy se fekszek le vele amíg otthon várjak en ezt meg is mondtam neki

Ő is azt mondta hogy meg kell egymást ismerni, utana lejött egybol mondta adj egy csókot mondom feleseged van el kezdi de te ezt tudtad

És úgy végül megcsókoltam de amugy erőszakos volt mert én nem akartam egyáltalán azóta bele vagyok betehwdve"


Kiscsillagom, segítek: azt mondja, amit te hallani akarsz. Majd közvetlen ezután, ennek az ellenkezőjét teszi, ismerkedés helyett erőszakosan ledugja a nyelvét a torkodon. Legközelebb ugyanígy azt fogja mondani, amit hallani akarsz, de utána már mást is kínálgatni fog a szádnak. Te pedig hivatalosan is egy kapcarongy leszel. Nem csak a világnak, az ő szemében is. Szerinted mennyire tiszteli azt a lányt, akit belevisz a szeretősdi hálátlan szerepébe? Azt várja tőled, hogy te majd otthon ülsz és vársz, hogy mikor tud lopni 1-2 szabad órát, ami kizárólag arról szól majd, hogy titokban belédürít valahol, aztán rohan haza a családjához. Jeeee, minden értelmes lány ilyen férfiról, ilyen kapcsolatról álmodozik. Anyukád is büszke lesz rád. Csináld, megérdemled, neked ennyi jut.

2016. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!