Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most, hogy itt a Szilveszter,...

Most, hogy itt a Szilveszter, aktuális a kérdés. Mi a jó a petárdába? Pláne amit tegnap láttam, hogy a család tolja a babakocsit és úgyis odaba***ák az útra. Személy szerint feleslegesnek tartom. Nem beszélve arról, hogy az állatok is félnek tőle.

Figyelt kérdés

Nálunk is, már napok óta elkezdték.

Nekem ugyan nincs kutyusom, de sok ismerősöm ilyenkor beviszi a házba a kutyusát,de még úgy is félnek..

Személy szerint annak aki petárdázik,az összes létező testnyílásába dugnék egy jó nagy csokorral és meggyújtanám valahol valami elhagyatott helyen azt hadd szóljon....


2016. dec. 31. 12:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom az, hogy hangos. Bizonyos embereknek szüksége van arra, hogy így adja tudtára a létezését a világnak. Ez egy egyszerű módja ennek.
2016. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hangosat durran, lehet dobálni, semmi értelme de el lehet vele lenni...
2016. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
8 azért ne keverjük már össze a normális időtöltésekkel a peterdázást, a petárda annyit tud, hogy durran, ha valakinek ez vicces az eléggé primitív szinten, nem szoktam túrázni, de attól még el tudom képzelni mi benne a jó, táj szépsége, jó levegő, jó társaság.
2016. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
nem tudom, de nagyon jól esik durrogtatni. Felemelő érzés begyújtani. ugyanez igaz a tüzijátékra is.
2016. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Babonás kínai szokás szerint démonokat elűzi a robaj"


Busójárásnál, farsangkor pont ugyan ezt csinálják. Ricsajjal és maszkokkal ijesztik el a szellemeket. Nem hinném, hogy bármiféle közel lenne a kínai szokásokhoz ennek.

2016. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.

Én meg szoktam túrázni, de az hogy szép a táj, élvezem az egészet, nem egy objektív dolog, egy olyan ember szemében, akiben nem vált ki pozitív érzelmeket, mindez nem jelent semmit. A szórakozás pontosan arról szól, hogy olyat teszünk, aminek objektív szempontok szerint nincs hasznossága, vagy nem a hasznossága miatt tesszük, mert élvezzük. És nincsen olyan objektív mérce sem, hogy melyik időtöltés értelmes vagy normális, és melyik nem. Kinek mi az ízlése. A petárdázásnál sem az a gond, hogy mi értelme, mert ha valakik csinálják szórakozásból, az azt jelenti, hogy valakik élvezik, tehát nincs létjogosultsága az értelmét kétségbe vonni, hanem ott a probléma, hogy adott esetben sérti az élni és élni hagyni elvet. Ugyanaz, mint hogy nem megyünk be olyan helyre túrázni, ami védettsége miatt nem látogatható.

2017. jan. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!